reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo blada kreska

Zgadzam się. Na początku dobrze jest pilnować jaki ten przyrost jest bo różne są przypadki. Mówię tak bo ja akurat miałam złe doświadczenie (cp) I gdybym robiła ten przyrost od początku to bym wiedziała wcześniej że coś się dzieje. Co oczywiście absolutnie nie znaczy że trzeba się martwić ☺️ na pewno wszystko będzie dobrze, życzę spokojniej ciąży i gratuluję przepięknego prezentu na święta ❤️🥳
U mnie przyrost był w normie i w 5+4 okazało się że to CP
 
reklama
Wiecie cp to tak naprawdę dopiero na usg widać i to jak dobry lekarz zrobi, chyba ze słabo przyrasta beta albo są plamienia ale i to mogłoby być tylko poronienie
 
Dziękuję bardzo! Wszystkie kobiety są tu wspaniałe! To od razu poruszę inny temat :) Pierwszy dzień ostatniego okresu miałam 24 listopada. Dni, do których mogło dojść do zapłodnienia 7-11.12. Licząc czas od okresu wychodziłoby, że to 4 tydzień ciąży. Kiedy trzeba iść do ginekologa? :)
 
Dziękuję bardzo! Wszystkie kobiety są tu wspaniałe! To od razu poruszę inny temat :) Pierwszy dzień ostatniego okresu miałam 24 listopada. Dni, do których mogło dojść do zapłodnienia 7-11.12. Licząc czas od okresu wychodziłoby, że to 4 tydzień ciąży. Kiedy trzeba iść do ginekologa? :)
Zrob sobie betę z przyrostem po 48h. Jeżeli przysmrost będzie dobry, a Ty nie plamisz i nic mocno nie boli, to ja poszlabym do lekarza w 1 polorie stycznia.
 
reklama
Dziękuję bardzo! Wszystkie kobiety są tu wspaniałe! To od razu poruszę inny temat :) Pierwszy dzień ostatniego okresu miałam 24 listopada. Dni, do których mogło dojść do zapłodnienia 7-11.12. Licząc czas od okresu wychodziłoby, że to 4 tydzień ciąży. Kiedy trzeba iść do ginekologa? :)
jeśli beta będzie wynosiła ponad 1000 to powinno coś widać w tedy
 
Do góry