reklama

bardzo blada kreska?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez maleszczescie, 4 Lipiec 2016.

1. maleszczescie

maleszczescie Zaciekawiona BB

Czy jest tu druga blada kreska czy to tylko moja wyobraźnia? ;) image.jpeg

2. witch84

witch84 Fanka BB :)

U mnie za każdym razem wychodził taki cień cienia - więc myślę, że można pomału gratulować.

PS. Zrób sobie jutro rano test z pierwszego porannego ;-) A jak Cię roznosi - to pewne będzie badanie beta hcg z krwi.

3. reklama
  4. NaNa8

NaNa8 Fanka BB :)

U mnie też była blada kreseczka, bo robiłam test bardzo wcześnie :) zrób jeszcze jeden, albo bete i nie stresuj się bo to nie pomaga :)

5. maleszczescie

maleszczescie Zaciekawiona BB

Bardzo mnie roznosi. Jeszcze dostałam dzisiaj plamienia. Trzy dni po spodziewanej miesiączce. W tamten poniedziałek byłam u ginekologa i powiedziała, że mam grube endometrium 15 mm i że moge sie spodziewać obfitej miesiączki (zawsze takie mam). A dzisiaj takie zaskoczenie... Dodam, że to test z wczoraj i nie z porannego moczu.

6. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Zrób jutro rano z porannego moczu i dawaj foto :D

7. olka1981

olka1981 Zaangażowana w BB

beta bedzie pewna

8. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

Nic nie widzę ale może to kwestia monitora (albo ciemnych okularów :p ) Jeśli tam coś widać to ważne czy pojawiło się w czasie wskazanym na ulotce czy np. po godzinie. Zrób test jutro rano albo skocz na betę tak jak dziewczyny radzą.

9. mietówka33

mietówka33 Fanka BB :)

Ja zgadzam sie z PerseaNigra nic nie widze ppwtorz test rano i trzymam kciuki piszesz ze jestes 3 dni po terminie @ to rob test wrzucaj fote ;-) trzymam kciuki: -)

10. reklama
  11. sonia_3

sonia_3 Fanka BB :)

Z każdym dniem kreska powinna być mocniejsza. Gratulacje ::)))))

12. kulkaMM

kulkaMM Fanka BB :)

Jeśli test odczytywany od razu to pewnie ciąża, ale jeśli później to mnie tak w konia robił kilkakrotnie. po godz bledzioch i później już ciemniała bardzo, a ciązy nie było.

Poleć forum