reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bardzo blada kreska?

maleszczescie

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2013
Postów
37
Miasto
Śląsk
Czy jest tu druga blada kreska czy to tylko moja wyobraźnia? ;)
image.jpeg
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    530,1 KB · Wyświetleń: 22 433
reklama
U mnie za każdym razem wychodził taki cień cienia - więc myślę, że można pomału gratulować.

PS. Zrób sobie jutro rano test z pierwszego porannego ;-) A jak Cię roznosi - to pewne będzie badanie beta hcg z krwi.
 
U mnie też była blada kreseczka, bo robiłam test bardzo wcześnie :) zrób jeszcze jeden, albo bete i nie stresuj się bo to nie pomaga :)
 
Bardzo mnie roznosi. Jeszcze dostałam dzisiaj plamienia. Trzy dni po spodziewanej miesiączce. W tamten poniedziałek byłam u ginekologa i powiedziała, że mam grube endometrium 15 mm i że moge sie spodziewać obfitej miesiączki (zawsze takie mam). A dzisiaj takie zaskoczenie... Dodam, że to test z wczoraj i nie z porannego moczu.
 
Nic nie widzę ale może to kwestia monitora (albo ciemnych okularów :p ) Jeśli tam coś widać to ważne czy pojawiło się w czasie wskazanym na ulotce czy np. po godzinie. Zrób test jutro rano albo skocz na betę tak jak dziewczyny radzą.
 
Ja zgadzam sie z PerseaNigra nic nie widze ppwtorz test rano i trzymam kciuki piszesz ze jestes 3 dni po terminie @ to rob test wrzucaj fote ;-) trzymam kciuki: -)
 
reklama
Jeśli test odczytywany od razu to pewnie ciąża, ale jeśli później to mnie tak w konia robił kilkakrotnie. po godz bledzioch i później już ciemniała bardzo, a ciązy nie było.
 
Do góry