reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo blada kreska ?

Dołączył(a)
12 Sierpień 2018
Postów
4
Czy wy widzicie tutaj jakąś druga kreskę ?? Przyglądamy się z chłopakiem i tak jak by była tam bardzo bardzo blada kreska ale nie jesteśmy pewni..jestem w 20 dniu cyklu i nie wiem co robić dalej.
20180812_112211.jpg
 

Załączniki

  • 20180812_112211.jpg
    20180812_112211.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 6 589
reklama
reklama
Tu taki jeszcze..
Jestes pewna, ze to nie ciaza ? Pozytywne testy rzadko sie mylą


Tydzień temu robiłam hcg z krwi lekarz widział wyniki i stwierdził że możemy na 100 procent ciążę wykluczyć bo nawet pozamacicznej nie było. Dał mi antybiotyk i kazał czekać na miesiączkę. Panikuje bardzo bo nie wiem czy to od leków? Mam monural i furaginum
 
Tu taki jeszcze..



Tydzień temu robiłam hcg z krwi lekarz widział wyniki i stwierdził że możemy na 100 procent ciążę wykluczyć bo nawet pozamacicznej nie było. Dał mi antybiotyk i kazał czekać na miesiączkę. Panikuje bardzo bo nie wiem czy to od leków? Mam monural i furaginum

Tydzien temu jak dzisiaj miesiaczka powinno juz wyjsc hcg. Powtorz z krwi
 

Jak nie dostaniesz miesiaczki to zrob jutro to badanie platnie pewnie z 16zl. A jak test dalej beda pozytywne idz do innego lekarza, niech ci powie co moze na to wplywac
 
Dzisiaj powinnam mieć mi. Czyli hcg za wcześnie zrobiłam bo 22 tygodniu cyklu a lekarz nie kazał mi powtórzyć tylko od razu ciążę wykluczył.. Jutro idę na hcg i wszystko wyjdzie. No w szoku jestem. A tak mnie zapewniał żebym zapomniała w tym miesiącu że to ciąża
 
Dzisiaj powinnam mieć mi. Czyli hcg za wcześnie zrobiłam bo 22 tygodniu cyklu a lekarz nie kazał mi powtórzyć tylko od razu ciążę wykluczył.. Jutro idę na hcg i wszystko wyjdzie. No w szoku jestem. A tak mnie zapewniał żebym zapomniała w tym miesiącu że to ciąża

Nie martw sie nawet jak jestes, to bardzo wczesna ciaza :)
 
reklama
Do góry