reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

bardzo brzydko odparzona szyja u niemowlaka

beata26

szczęśliwa mamusia :)
Miasto
taka tam ładna miejscowość :)
Rozwiązania
0
Witam serdecznie Pani doktor. Moja córcia ponad miesiąc temu odparzyła sobie szyję, do tej pory nie mogę jej tego wyleczyć. Próbowaliśmy nawilżać, bo tak kazała lekarka więc stosowaliśmy emolienty i bephanten, było jeszcze gorzej, zrobiły się ropne krostki więc smarowałam tribiotikiem, bez rezultatu. Teściowa dała mi zwykłą zasypkę dla niemowląt i zaczęło być lepiej, ale po nocy ta zasypka jest skulkowana a odparzenie robi się na nowo. Kładę córkę na brzuszek tak często jak tylko się da. Czy możliwe jest, żeby to było wynikiem alergii? jeśli tak to na co ? proszę o pomoc bo nie chcę jej tego zaniedbać, a już widzę że w kilku miejscach są maleńkie blizny :-(

reklama

beata26

szczęśliwa mamusia :)
Miasto
taka tam ładna miejscowość :)
Rozwiązania
0
nie doczekałam się odpowiedzi niestety, ale sprawa u nas wygląda następująco. Maja ma to odparzenie od silnej alergii na białko. Wdało się w nie zakażenie bakteryjne albo grzybicze bo lekarz dokładnie nie powiedział, za to dał pimafucort i przeszło dzięki Bogu. No i mleko musimy na nutramigen zmienić.

Do góry