reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bardzo brzydko odparzona szyja u niemowlaka

beata26

szczęśliwa mamusia :)
Dołączył(a)
15 Maj 2009
Postów
2 569
Miasto
taka tam ładna miejscowość :)
Witam serdecznie Pani doktor. Moja córcia ponad miesiąc temu odparzyła sobie szyję, do tej pory nie mogę jej tego wyleczyć. Próbowaliśmy nawilżać, bo tak kazała lekarka więc stosowaliśmy emolienty i bephanten, było jeszcze gorzej, zrobiły się ropne krostki więc smarowałam tribiotikiem, bez rezultatu. Teściowa dała mi zwykłą zasypkę dla niemowląt i zaczęło być lepiej, ale po nocy ta zasypka jest skulkowana a odparzenie robi się na nowo. Kładę córkę na brzuszek tak często jak tylko się da. Czy możliwe jest, żeby to było wynikiem alergii? jeśli tak to na co ? proszę o pomoc bo nie chcę jej tego zaniedbać, a już widzę że w kilku miejscach są maleńkie blizny :-(
 
reklama
nie doczekałam się odpowiedzi niestety, ale sprawa u nas wygląda następująco. Maja ma to odparzenie od silnej alergii na białko. Wdało się w nie zakażenie bakteryjne albo grzybicze bo lekarz dokładnie nie powiedział, za to dał pimafucort i przeszło dzięki Bogu. No i mleko musimy na nutramigen zmienić.
 
Do góry