reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo częste sikanie 3-latka

yoshe

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Styczeń 2010
Postów
276
Miasto
okolice Warszawy
witam,
od pewnego czasu syn obsesyjnie biega do łazienki i sika raz więcej raz kilka kropli. badanie moczu idealne, mówi, że nic go nie boli, tygodniowa kuracja żuravitem i furaginem nic nie dała, przymoczki na cewkę z rivanolu także nie poskutkowały. usg jamy brzusznej i nerek nie wykazuje nieprawidłowości, choć chcę je powtórzyć odpłatnie, bo na nfz trwało jakieś 2 min. przed sikaniem i pół minuty po, więc raczej dokładne być nie mogło. w pon. mamy sprawdzić mu cukier na czczo. poradźcie proszę co jeszcze mogę sprawdzić, bo już odchodzę od zmysłów czytając w dr. google co może mu dolegać.
czasami ma dłuższe przerwy, ale nie da się nigdzie wybrać z domu, bo co chwilę musimy zatrzymywać się na siku. zaczął budzić się w nocy żeby się wysikać i też kursuje kilka razy pod rząd. może ktoś walczył z podobnym problemem??
 
reklama
Oczywiscie nie wykluczam tego, ale trudno mi w to uwierzyć, bo przestał nosić pieluchy zanim skończył 2 lata i wtedy owszem zdarzały się jeszcze wpadki, ale od daaawna nic takiego mu się nie przytrafiło. Poza tym nigdy nikt nie robił z tego powodu problemu więc nie sądzę żeby się tym przejmowal. Od września poszedł do przedszkola i martwię się czy to nie spowodowało tej sytacji. Albo złapał tam jakaś bakterie albo stres? Tylko że od kilku dni był w domu z powodu przeziębienia i mam wrażenie, że to się jeszcze nasila. Wcześniej chodził do klubu malucha więc przedszkole nie jest zupełną nowością. Może zrobić jakiś posiew wymaz? Pediatra nie podpowiedziała zbyt wiele, odsyła do specjalistów a wiadomo jak jest z terminami zwłaszcza w drugiej połowie roku. Pewnie pójdziemy prywatnie ale i tak najpierw trzeba powtórzyć usg..
 
moja siostra tak miała u syna najprew miał robione badanie na cukier potem mocz i morfologie i wszystko było ok po pewnym czasie samo mu przeszło Ja mam też ten problem ale u 19miesięcznego synka doktor też zrobiła najprew na cukier żeby wykluczyć cukrzyce,bo od tego też się robi dużo siku cukrzyca wykluczona teraz mamy skierowanie na morf,ast,alt i mocz
 
Do góry