reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo częste skurcze przepowiadające

glandula

Początkująca w BB
Dołączył(a)
23 Kwiecień 2018
Postów
22
Miasto
Tarnów
Dziewczyny mam 38 tydzień, ciąża stwierdzona donoszona 17 lipca (gin powiedziała wtedy, że dzidzia ma już 3100g).
Codziennie mam liczne skurcze przepowiadające - tj ból taki jak przy miesiączce, co jakiś czas przez parę minut. Do tego bardzo częste kłucie chyba w okolicy szyjki.
26 lipca byłam na KTG, wszystko prawidłowe, na wyniku też te skurcze wyszły, od tamtej pory mam silniejsze.
Brzuch mam nadal wysoki. Myślicie, że te bardzo częste skurcze mogą świadczyć o zbliżającym się porodzie?
Oficjalny termin 14 sierpnia, skierowanie do szpitala na 20 sierpnia do porodu gdybym nie urodziła do tego czasu,
A przyznam się, że bardzo bym chciała już urodzić ze względu na upały i ogólnie średnie samopoczucie. Boję się też, że mi dzidzia bardzo duża urośnie..
 
reklama
Rozwiązanie
No tak, już ostatnia prosta... czy tylko ja tak mam że już bym baaardzo chciała urodzić ale z drugiej strony jest strach przed tym co będzie? :D najbardziej dobija mnie prognoza pogody na cały przyszły tydzień - ciągle około 30 stopni... :D
Hej, powiem Ci szczerze,że ja męczę się z takimi skurczami już dłuższy czas, może te tzw. "miesiączkowe" nie są częste, ale kujące macicy - takie że aż zgina w pół a maluch jakby pchał główką w kanał towarzyszą mi większość dnia,codziennie. Jestem obecnie w 40+2tc, a te skurcze mnie męczą dobre 2tyg.
Kobieta kobiecie nie równa, może Tobie akcja przy takich skurczach rozkręci się szybciej :)
 
Dziewczyny mam 38 tydzień, ciąża stwierdzona donoszona 17 lipca (gin powiedziała wtedy, że dzidzia ma już 3100g).
Codziennie mam liczne skurcze przepowiadające - tj ból taki jak przy miesiączce, co jakiś czas przez parę minut. Do tego bardzo częste kłucie chyba w okolicy szyjki.
26 lipca byłam na KTG, wszystko prawidłowe, na wyniku też te skurcze wyszły, od tamtej pory mam silniejsze.
Brzuch mam nadal wysoki. Myślicie, że te bardzo częste skurcze mogą świadczyć o zbliżającym się porodzie?
Oficjalny termin 14 sierpnia, skierowanie do szpitala na 20 sierpnia do porodu gdybym nie urodziła do tego czasu,
A przyznam się, że bardzo bym chciała już urodzić ze względu na upały i ogólnie średnie samopoczucie. Boję się też, że mi dzidzia bardzo duża urośnie..
Ja też mam takie skurcze u mnie obecnie 37tc. Napieranie na szyjkę,kłucie. Twardnienie brzucha. Nie jest to wszystko przyjemne. W środę zaczynam 38tc. I tez bym chciała urodzić. Upały są bardzo meczące. Termin porodu mam na 22 sierpnia.
 
No tak, już ostatnia prosta... czy tylko ja tak mam że już bym baaardzo chciała urodzić ale z drugiej strony jest strach przed tym co będzie? :D najbardziej dobija mnie prognoza pogody na cały przyszły tydzień - ciągle około 30 stopni... :D
 
Rozwiązanie
Do góry