reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo długo spóźniona miesiączka i niska beta

Lily39

Początkująca w BB
Dołączył(a)
5 Czerwiec 2021
Postów
16
Hej!

Ostatnią miesiączkę miałam 30 maja. Dziś jest 42 dzień cyklu. Testy wychodziły negatywne cały czas - ostatni robiłam tydzień temu. W zeszłą sobotę zrobiłam jeszcze jeden test ciążowy dla pewności na którym po kilku godzinach pojawiła się druga kreska. Nie sądziłam, że to wiarygodny wynik i kolejnego dnia rano powtórzyłam test. Od razu pojawiła się druga słaba kreska. Dziś zrobiłam badanie bety HCG, wynik 30 :(

Czy to może być normalne? Czy to wskazuje już na poronienie?
 
reklama
Hej!

Ostatnią miesiączkę miałam 30 maja. Dziś jest 42 dzień cyklu. Testy wychodziły negatywne cały czas - ostatni robiłam tydzień temu. W zeszłą sobotę zrobiłam jeszcze jeden test ciążowy dla pewności na którym po kilku godzinach pojawiła się druga kreska. Nie sądziłam, że to wiarygodny wynik i kolejnego dnia rano powtórzyłam test. Od razu pojawiła się druga słaba kreska. Dziś zrobiłam badanie bety HCG, wynik 30 :(

Czy to może być normalne? Czy to wskazuje już na poronienie?
Powtórz betę po 48h. Ale ja bym się nie nastawiała na szczęśliwe zakończenie, skoro test już tydzień temu coś pokazał..
 
A wiesz kiedy miałaś owulacje? Czy ten test pozytywny był wczoraj w niedzielę czy tydzień temu?
Powtórz betę i możesz też progesteron, jego wynik ci dużo powie
 
Test pozytywny dopiero wyszedł wczoraj. Wcześniej testy wszystkie negatywne.
To możliwe, że przesunęła Ci się owulacja i dlatego tak późno zagnieździła się ciąża 😊 no chyba, że chodziłaś na monitoring i wiesz kiedy miałaś owu.
Jeśli się przesunęła owu to masz szanse na prawidłową ciąże. Powtórz bete po 48h w tym samym labo i zrób też progesteron.
Ja np miałam bete 64 ale progesteron tylko 0,71 więc wiedziałam, że nic z tego
 
Nie mam pojęcia kiedy była owulacja. ;/

Będzie bardzo niewiarygodnie jeśli zrobię betę w innym laboratorium? Bo nie mam możliwości w tym samym :( jest ono w innym mieście niż mieszkań, bo byłam na wyjeździe.
 
Nie mam pojęcia kiedy była owulacja. ;/

Będzie bardzo niewiarygodnie jeśli zrobię betę w innym laboratorium? Bo nie mam możliwości w tym samym :( jest ono w innym mieście niż mieszkań, bo byłam na wyjeździe.
Pewnie jakiejś ogromnej różnicy nie będzie, ale zawsze dokładniej w tym samym laboratorium. Zwroc tylko uwagę na jednostki bo różne laboratoria w różnych jednostkach mogą podawać wyniki. A najlepiej to zrób w tym innym i ponownie powtórz po 48h, będziesz spokojniejsza. I ten progesteron tez fajnie sprawdzić
 
reklama
Dokładnie, zrób w lab do którego masz dostęp i będziesz miała dostęp za 48h...
Ale jak miałaś 30 a teraz wyjdzie 15 to nie będzie dobrze... Jak bliżej 50-70 to powtórzyłabym za 48h
 
Do góry