reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo długo spóźniona miesiączka i niska beta

reklama
No to w końcu kiedy ten test pokazał dwie kreski? W zeszła sobotę czy wczoraj?
Test pozytywny wyszedł wczoraj a przedwczoraj druga kreska pojawiła się po kilku godzinach, dlatego kolejnego dnia go powtórzyłam.

Rzeczywiście trochę myląco napisałam. Chodziło mi o to, że poprzednie testy, które robiłam tydzień temu były negatywne.
 
Test pozytywny wyszedł wczoraj a przedwczoraj druga kreska pojawiła się po kilku godzinach, dlatego kolejnego dnia go powtórzyłam.

Rzeczywiście trochę myląco napisałam. Chodziło mi o to, że poprzednie testy, które robiłam tydzień temu były negatywne.
Jeżeli dopiero wczoraj test wyszedł pozytywny, to możliwe że dzisiaj beta jedynie 30. Zrób przyrost. Jak nie możesz w tym samym laboratorium to zrób badanie jeszcze raz i powtórz po 48
 
Jeżeli test był pozytywny wczoraj to jak najbardziej owulacja mogła się po prostu przesunąć :) Tak jak dziewczyny piszą powtórz betę i sprawdź przyrost, powodzenia :)
 
Hej!

Ostatnią miesiączkę miałam 30 maja. Dziś jest 42 dzień cyklu. Testy wychodziły negatywne cały czas - ostatni robiłam tydzień temu. W zeszłą sobotę zrobiłam jeszcze jeden test ciążowy dla pewności na którym po kilku godzinach pojawiła się druga kreska. Nie sądziłam, że to wiarygodny wynik i kolejnego dnia rano powtórzyłam test. Od razu pojawiła się druga słaba kreska. Dziś zrobiłam badanie bety HCG, wynik 30 :(

Czy to może być normalne? Czy to wskazuje już na poronienie?
Jak to możliwe, że ostatnia miesiączka 30 maja( tego dnia był pierwszy dzień miesiączki, tak?) i 42 dzień cyklu 🤔
Przecież dziś jest 20 czerwca, to wychodzi na 22 dzień cyklu
 
Miesiączka była 10 mają, pomyliłam się wcześniej 🤦
Beta dziś 101,40. Nie za duży jest ten przyrost?
 
reklama
reklama
Do góry