reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bardzo dobry ginekolog-Warszawa (ciąża pozamaciczna)

Dołączył(a)
16 Maj 2019
Postów
8
Cześć!
Poszukuję bardzo dobrego ginekologa z Warszawy. Dokładna lokalizacja i cena nie ma dla mnie zbyt dużego znaczenia, chodzi o to, żeby lekarza zainteresował mój problem, zlecił konieczne badania itd.

Jestem po ciąży pozamacicznej. Nie miałam laparoskopii, tylko podawaną chemię. Od tego czasu byłam już kilka razy na wizycie kontrolnej u mojego ginekologa, ciągle odczuwam bóle brzucha, niestety nie zaproponował on żadnych badań, nie przepisał nawet recepty na zwiększoną dawkę kwasu foliowego, co podobno po podaniu metotreksatu jest konieczne.

Szukam lekarza, który na poważnie podejdzie do tego tematu.

Pomóżcie, proszę.
 
reklama
Cześć!
Poszukuję bardzo dobrego ginekologa z Warszawy. Dokładna lokalizacja i cena nie ma dla mnie zbyt dużego znaczenia, chodzi o to, żeby lekarza zainteresował mój problem, zlecił konieczne badania itd.

Jestem po ciąży pozamacicznej. Nie miałam laparoskopii, tylko podawaną chemię. Od tego czasu byłam już kilka razy na wizycie kontrolnej u mojego ginekologa, ciągle odczuwam bóle brzucha, niestety nie zaproponował on żadnych badań, nie przepisał nawet recepty na zwiększoną dawkę kwasu foliowego, co podobno po podaniu metotreksatu jest konieczne.

Szukam lekarza, który na poważnie podejdzie do tego tematu.

Pomóżcie, proszę.
Hej, nie otrzymałaś żadnej odpowiedzi ? A może już jakiegoś znalazłaś ?
Ja również poszukuje takiego lekarza..
Pozdrawiam
 
Do góry