reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo krótka szyjka, główka bardzo nisko, rozwarcie 1 cm- ile do porodu?

W pierwszej ciąży po zdjęciu pessara, rozwarcie na 2 palce i przechodziłam tak jeszcze 11 dni.
Druga ciąża, tydzień temu ( wtorek)na wizycie szyjka skrócone, miękka, od piątku skurcze przepowiadające, zaczął odchodzić czop. Z niedzieli na poniedziałek skurcze, których nie dało się wyciszyć. Urodziłam w poniedziałek rano.
 
reklama
W pierwszej ciąży po zdjęciu pessara, rozwarcie na 2 palce i przechodziłam tak jeszcze 11 dni.
Druga ciąża, tydzień temu ( wtorek)na wizycie szyjka skrócone, miękka, od piątku skurcze przepowiadające, zaczął odchodzić czop. Z niedzieli na poniedziałek skurcze, których nie dało się wyciszyć. Urodziłam w poniedziałek rano.
W którym tygodniu? 😊 Gratulacje!
 
Mi niespełna miesiąc temu (36+0) stwierdzono brak szyjki, 3cm rozwarcia, główka przyparta do kanału. Dziś mam 39+3 i nadal cisza, czasem skurcz chwyci i to nawet bolesny, ale potem spokój i tak mija dzień za dniem. Dodam że to nie będzie mój pierwszy poród, a miewałam poprzednio przeboje z niewydolnością szyjki, leżenie w szpitalu, sterydy na płucka itp. Teraz ruszam się ile mogę, sprzątam, robię przetwory ale nic nie działa🙈
 
Mi niespełna miesiąc temu (36+0) stwierdzono brak szyjki, 3cm rozwarcia, główka przyparta do kanału. Dziś mam 39+3 i nadal cisza, czasem skurcz chwyci i to nawet bolesny, ale potem spokój i tak mija dzień za dniem. Dodam że to nie będzie mój pierwszy poród, a miewałam poprzednio przeboje z niewydolnością szyjki, leżenie w szpitalu, sterydy na płucka itp. Teraz ruszam się ile mogę, sprzątam, robię przetwory ale nic nie działa🙈
O kurcze i rozwarcie się nie powiększyło przez ten czas szok. Ze mną leżała dziewczyna która śmiała w 32 tyg 3cm później się zwiększyło do 4 i w 35 było 5cm i już jej wywołali
 
U mnie bez zmian, sama nie dowierzam że tak długo można chodzić z 3cm, tym bardziej ze wcale się nie oszczędzam🙈
 
reklama
Do góry