reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo mały brzuszek. Końcówka 8 miesiąca

Dołączył(a)
3 Maj 2019
Postów
11
Cześć dziewczyny czy są tu jakieś mamusie które również miały malutki brzuszek a dzidzia wcale nie była malutka. Bo ja to już 35 tc a brzuszek jak większość pań na połówce ciąży :( . Według usg wszystko w porządku ale ja się strasznie martwię bo patrząc na siebie w lustrze nie mam pojęcia gdzie ta moja mała się mieści :( na ostatnim usg (32tc) miała ponad 1900g więc chyba okej. W najszerszym miejscu brzuszka mam 93cm. Ponad miesiąc temu byłam na kilka dni na kontroli w szpitalu to wszyscy oczy jak 5 zł kiedy powiedziałam że 30 tc. Czy któraś z Was również brzuszek maleńki a z dzidzią bylo wszystko okej?
 
reklama
Rozwiązanie
Ja miałam mały brzuch do końca ciąży :) robiłam sesje ciążowa w 8 miesiącu i fotografka stwierdziła, że jeszcze nie widziała, żeby ktoś tak w końcówce ciąży wyglądał. Synek urodził się szczupły i długi (3 kg/54 cm). Teraz ma 8 miesięcy i od 3 mówiąca jest cały czas w 50 percentylu (a je za czworo :p), także spokojnie wszytko będzie dobrze!
Ok 24 tc
2 tyg przed porodem
W 9 miesiącu urósł najbardziej i przypominał już nawet ciążowy [emoji16]
Capture%2B_2019-05-06-10-07-22.jpg
Capture%2B_2019-05-06-10-09-26.jpg

Więc no stres panie [emoji4] oczywiście trzeba kontrolować wagę dziecka i ilość wod ale to nie tylko wtedy kiedy brzuch mały
 
reklama
Cześć dziewczyny czy są tu jakieś mamusie które również miały malutki brzuszek a dzidzia wcale nie była malutka. Bo ja to już 35 tc a brzuszek jak większość pań na połówce ciąży :( . Według usg wszystko w porządku ale ja się strasznie martwię bo patrząc na siebie w lustrze nie mam pojęcia gdzie ta moja mała się mieści :( na ostatnim usg (32tc) miała ponad 1900g więc chyba okej. W najszerszym miejscu brzuszka mam 93cm. Ponad miesiąc temu byłam na kilka dni na kontroli w szpitalu to wszyscy oczy jak 5 zł kiedy powiedziałam że 30 tc. Czy któraś z Was również brzuszek maleńki a z dzidzią bylo wszystko okej?
Kochana jezeli mówią na usg że ok, to na pewno ok;)
U mnie lekarz straszył, ze dziecko przestalo sie rozwijać, bo za mały brzuch...ileż bylo płaczu, poszlam na usg i okazalo sie ze dziecko wieksze cos 2-3tyg wzgledem daty porodua brzusia prawie brak, urodził sie kloc prawie 4,5kg...
 
Ja tez się już nie przejmuje małym brzuchem. Póki lekarz nic nie mówi myśle ze jest Ok. Moja jest malutka ale wage ma prawidłowa jak na 5 miesiąc. A plus taki ze się można zmieścić w ubrania z przed ciazy 8-):p
 
Ja miałam mały brzuch do końca ciąży :) robiłam sesje ciążowa w 8 miesiącu i fotografka stwierdziła, że jeszcze nie widziała, żeby ktoś tak w końcówce ciąży wyglądał. Synek urodził się szczupły i długi (3 kg/54 cm). Teraz ma 8 miesięcy i od 3 mówiąca jest cały czas w 50 percentylu (a je za czworo :p), także spokojnie wszytko będzie dobrze!
 
Rozwiązanie
Do góry