reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo Nurtujące Problemy

No właśnie cio to Karolek? Sandrusia się pyta
Przepis na marchwiankę

1. Obierz kilo marchwi, (najlepiej karotki), odetnij zielone końce, pokrój na małe kawałki.
2. Zalej ją litrem wody i ugotuj do miękkości.(Niektórzy sugerują żeby gotowac kilka godzin ) W trakcie gotowania koniecznie dolewaj wody, ponieważ marchwianka powinna być płynna.
3. Zmiksuj marchew i podaj dziecku. Jeśli nie masz pewności, że marchew pochodzi z ekologicznej uprawy, kup w aptece płyn do nawadniania na bazie marchwianki HIPP ORS 200.
 
reklama
Kakaw dzięki :) na szczęście już niepotrzebne ale coś podobnego robiłam, tylko że to strasznie niesmaczne wyszło :( no ale od czego są słoiczki ;) niby skład takie sam a jednak jakiś przyzwoity smak ma - nie wiem jak oni to robią :) także Karol od 3 dni na tych pierwszych zupkach marchwiowo ryżowych i marchwiowo ziemniaczanych co jadł je już rok temu :) oczywiscie zjada po 2 słoiki 125 ml i waflami ryżowymi poprawia...ale jutro już jemy coś normalniejszego z delikatnym mięskiem - tak na razie powoli, nie z grubej rury bo brzuszek pewnie jeszcze schorowany
 
My mamy też problem:tak:Ostatnio kupiłam Matkowi inne pieluchy które okazały sie do d...:tak:Poza tym strasznie uczuliły Mateuszka i ma wysypkę okropną:no:Smarujemy oczywiście Linomagiem ale ciekawi mnie jak długo to potrwa:tak:No i wróciliśmy do Pampersów:tak:Są najlepsze dla nas:-)
 
A ja chciałam tez Wojtkowi polepszyć i niestety mi nie wyszło kupiłam Pampersy i nie dość ze cała pupa mu sie odparzyła to dostał jeszcze wysypki no i dalej zostalismy przy Huggies:-D:szok:w nagrodę kupilam mu takie do nauki sikania na nocniku piekne z samochodami brum brum jak sie patrzy
 
to mnie nastrachałaś Sylwia..ja tez zawsze huggies-ów uzywam..czasem cien z lidla..a teraz kupiłam pampersy- bo kazdy tak je chwali, a były na promocji..w netto 68,90 zł za 108 pampersów
 
A może to jest tak że jak dziecko od małego przyzwyczajone do jakiegoś typu pieluch to potem tak alergicznie reaguje?:confused:Bo moja córka też była na pampersach a jak kupiłam inne to zaraz wysypka była i Mati to samo :tak::baffled:
 
Ania, może coś w tym jest. Marcinek od urodzenia na pampersach, inne może nosić sporadycznie, ale przy dłuższym stosowaniu zaczyna się odparzać...
 
reklama
Asia- u nas jest dokładnie to samo, po huggiesach (tych z puchatkiem) było najgorzej - jedna wielka rana
jeszcze babydream mu pasuje- te majtki co pisałam kiedyś
ja kiedyś słyszałam (nie wiem czy tu ktoś nie pisał) że na pieluchach są jakieś środki uzalezniające dziecko i jego skórę a na inne reaguje wtedy alergicznie
 
Do góry