reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo Nurtujące Problemy

reklama
U nas ta Ani teoria się nie sprawdza, bo od urodzenia miał Pampersy, potem przeszliśmy na Huggiesy, a teraz majtki Pampersa lub Baby Dreams - i pupa O.K.:-)
 
KasiaDe ale w zasadzie Ty stosujesz i tak dobre firmy pieluchowe:-)a ja kupiłam ostatnio naprawdę tanie zwykłe pieluchy w Netto i tak go wysypało ze dziś byliśmy u lekarza bo bałam się żeby mu niezaatakowało cewki. Na szczęście jest ok tzn. nienajgorzej i dostaliśmy silniejszą maść bo Linomag nie pomaga:tak:
 
KasiaDe ale w zasadzie Ty stosujesz i tak dobre firmy pieluchowe:-)a ja kupiłam ostatnio naprawdę tanie zwykłe pieluchy w Netto i tak go wysypało ze dziś byliśmy u lekarza bo bałam się żeby mu niezaatakowało cewki. Na szczęście jest ok tzn. nienajgorzej i dostaliśmy silniejszą maść bo Linomag nie pomaga:tak:

A, to fakt:tak:
 
kurza twarz- mała sobie pisie odparzyła- pierwszy raz!..zmieniłam na pampersy..i sama nie wiem, czy to ich wina..czy niezauwazonej małej kupki..z która przycieła popołudniowa drzemkę..zobaczymy jak teraz to wygląda..Zła jestem na siebie, ze zakombinowałam..i uzyłam pampersów..jednak dla nas huggiesy i cien lidlowskie..
 
Dorcia ja mysle ze to wina tej "mini sraki"...Moja tez tak ma jak pierdnie z wystrzalem...ja nie zauwaze a wtedy klops...Myszka obszczypana:baffled:
 
reklama
Do góry