reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo Nurtujące Problemy

reklama
Mnie tez sie Rusalka wydaje ze to ta kupka a nie pampery :tak::tak:
U nas jest dokladnie to samo jak popusci :-D albo na koniec takiego malutkiego bobka zrobi i jak on zostanie w pieluszcze nawet na kilka minut to cala dupka obszczypana:tak:
 
A mnie nie muli ale do szafki ze slodyczami ciagnie;-):-) A tak wogole to caly czas cos podjadam i to bynajmniej nie najzdrowiej.... ale to chyba z tego siedzenia w domu bo cos ostatnio troche mnie w pachwinach pobolewa jak zbyt dlugo pochodze albo troche Julka ponosze - a wiec siedzimy wiecej w domu a przez to ciaga mnie od szafki do szafki...:-) No ale ogolem nie jest zle:-)
A co tam u 'mego lokatora' slychac to dowiem sie pod koniec nastepnego tygodnia jak pojde na wizyte i usg.

Aha ... no i biuscik mam coraz zgrabniejszy;-):tak::-)
 
Pati no ja też sikam z opisów. :-D:-D:-D:-D
Co do pieluszek to Kuba łyka wszystko oprucz tetrowych :-D
Cicha super że dobrze sie czujesz. teraz to już chyba patrząc po suwaku żadne mdłości ci nie straszne. A jak przeczucia fasolka czy fasolek ? Bo ja od poczatku wiedziałam że to facet :-D
 
reklama
Do góry