reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo Nurtujące Problemy

PATI - potraktowała klaudkowy problem powaznie, a dziewczyny sie smieją:rofl2:..nu nu!!!- Ja tak myśle, że to moze byc tak jak pisze Sylwia- kleks +pampers..= pisia czerwona:-(..wczoraj wymoczyłyśmy, sudovremu nawaliłysmy no i rano juz troche lepiej to wygląda..ale jak całkiem nie przejdzie podjade do lekarza..niech cos przepisze..


CICHA - SUPER, ZE SAMOPOCZUCIE DOBRE!ja Wam powiem, ze najbardziej boje sie pierwszysch miesiecy ciazy..bo czułam sie fatalnie -0 mdliło, wymiotoweałam, nie miałam apetytu i wszystko mi śmierdziało czosnkiem:-D:-D:-D..no i do grudnia czyli do pocz4 m-ca non stop tak:eek: + spanie na maxa!..i jak sobie to przypomne..i spojrze na obecną sytuacje - Klaudkę i jej "problemy"..marudzenia itd..to az mnie przeraza..tu złe samopoczucie..łomac!..a tu nie ma zmiłuj bo Klaudia np. chce- dac dac mama:baffled:
 
reklama
Rusałko ale każda ciąża jest inna:tak::-)Tak mówią i w moim przypadku tak było: pierwsza ciąża zero objawów a druga do 20 tyg okropne bóle głowy:tak:
 
Rusalko gozej jak u mnie chyba byc nie moze...Ja przeszlam kamienie i wierz mi na slowo ze bole porodowe byly slabsze...Z reszta moglo mnie juz nie byc przez to diabelstwo na tym swiecie...:-(
 
Oj Pati to współczuję:tak::-(Dobrze że jednak jesteś:-)

oj tak tak - dobrze, ze Pati wszystko juz OK!!!

ja dzieki Bogu oprócz tych początkowych mdłosci..itd..wszystko przeszłam Super!..zero bóli porodowych..samopoczucie rewelacja..poród-bomba:laugh2: dojscie do siebie - szybko i bez wiekszych problemów:blink:coprawda cc.., ale jak sie nasłuchałam..a co widziałam..kolejne dziecko chyba tak tez urodze..:cool2:
 
reklama
ja tez razw zyciu bylam szczepiona...
A wczoraj bylo u nas szczepienie (dwa razy kazde w inna nozke-ale zabijcie a nie powiem na co:zawstydzona/y:) ale ide looknac do ksiazeczki...moze mnie oswiecicie...bo ja to sie kompletnie na tym nie zna:baffled:
No mam cos takiego-na jednej naklejce napisane" Infarix hexa" a na drugiej "Prevenar"...
teraz za miesiac ostatnia juz szczepionka...
 
Do góry