reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

Dziesięć lat brałam tabletki anty. Kochałam się bez żadnych dodatkowych zabezpieczeń, jak chciałam i kiedy chciałam. Nigdy z tego nie wyszła żadna ciąża. Masz fobie ciążowa i tyle.
mam i nie próbuje się tego wyprzeć, ale potrzebowałam wsparcia osób może bardziej doświadczonych niż ja🤷🏻‍♀️ ja biorę dopiero od kwietnia tego roku
 
reklama
jeszcze dodam, ze nie było wytrysku w środku.
wiem, ze to nie tylko objaw ciąży ale panikuje i wszystko dla mnie jest objawem ciąży
Skoro bierzesz tabletki antykoncepcyjne, wytrysk był poza pochwą to o jakich objawach ciąży my tu mówimy?
Częste oddawanie moczu to często zapalenie pęcherza, bakterie itp. A nie objaw ciąży.

Jeśli tak bardzo stresujesz się ciąża mimo stosowania tylu zabezpieczeń to zadaj sobie pytanie czy jesteś gotowa na seks. Bo jak co miesiąc bedziesz się tak schizować to się zamęczysz.
 
Widać jesteś jeszcze bardzo młodą osobą, albo masz partnera, któremu nie zupełnie ufasz skoro tak Cię przeraża wizja ciąży na daną chwilę.
Żadna antykoncepcja nie jest skuteczna w 100%, ale ryzyko ciąży w Twoim przypadku jest wykluczone. Podwójną antykoncepcję pochwalam bo chroni już nie tyle przed nieplanowaną ciążą ale przed rozmaitymi chorobami. Natomiast jeśli jesteście z partnerem siebie pewni to ten cały stres i prezerwatywy odbierają Ci przyjemność z seksu.
Jeśli Cię tak nurtuje te oddawanie moczu, powinnaś iść to zbadać bo może się przeziębiłaś, chociaż mi to wygląda na placebo wkręcone po oczytaniu się internetów. Ja w ciąży nie latałam do kibelka częściej niż zwykle.
 
mam i nie próbuje się tego wyprzeć, ale potrzebowałam wsparcia osób może bardziej doświadczonych niż ja🤷🏻‍♀️ ja biorę dopiero od kwietnia tego roku

No to tez ci mówię. Dziesięć lat brania anty i ciazy z tego nie było. Przy prawidłowo dobranej i regularnie branej antykoncepcji nie ma szans na zajście w ciazy. A jeżeli musisz brać inne leki to zawsze możesz zapytać w aptece jak one reagują na antykoncepcję. Wiekszosc farmaceutow będzie wiedziała i ci powie.
 
Niestety, ale w pełni popieram @olka11135 .
Zdecydowanie nie dojrzałaś do seksu, więc wyjścia masz dwa - albo z niego zrezygnować do czasu, aż będziesz z niego czerpać przyjemność, a nie tylko nerwy i stres, albo iść do specjalisty i z nim porozmawiać o swoich lękach, bo to, co piszesz, to już zakrawa o paranoję :(
 
Widać jesteś jeszcze bardzo młodą osobą, albo masz partnera, któremu nie zupełnie ufasz skoro tak Cię przeraża wizja ciąży na daną chwilę.
Żadna antykoncepcja nie jest skuteczna w 100%, ale ryzyko ciąży w Twoim przypadku jest wykluczone. Podwójną antykoncepcję pochwalam bo chroni już nie tyle przed nieplanowaną ciążą ale przed rozmaitymi chorobami. Natomiast jeśli jesteście z partnerem siebie pewni to ten cały stres i prezerwatywy odbierają Ci przyjemność z seksu.
Jeśli Cię tak nurtuje te oddawanie moczu, powinnaś iść to zbadać bo może się przeziębiłaś, chociaż mi to wygląda na placebo wkręcone po oczytaniu się internetów. Ja w ciąży nie latałam do kibelka częściej niż zwykle.
Mam 20 lat, ufam swojemu partnerowi, ale studiuje i najważniejsza jest dla mnie edukacja, nie pracuję obecnie i nie stać mnie na wychowanie dziecka dlatego ewentualna ciąża jest dla mnie tragedia
dlatego tez się zabezpieczam ale jakieś takie sprawy typu nudności czy częstsze oddawania moczu wpędzają mnie w paranoje
 
reklama
Do góry