reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

reklama
widzę, ze już mnie zdiagnozowałaś
mam nerwice i wierz mi że to właśnie tak wygląda, uwalisz sobie jedne myśli (w Twoim przypadku, że to ciąża) i walkujesz dzień i noc, a to prowadzi do wielu innych skutków, lepiej pracować nad tym, a w tym pomoże lekarz. Jeżeli nie masz zamiaru nawet sprawdzić u psychologa czy wszystko jest dobrze, to nie mamy nawet o czym mówić, bo co miesiąc będziesz zakładać wątki czy aby nie jesteś w ciąży I wymyślać, bole brzucha, piersi, głowy, nogi etc i coraz to nowsze objawy. Jezeli nie masz zamiar pod tym kierunkiem tego sprawdzić to Twoje miejsce tutaj jest bez sensu, tak samo jak odpowiadanie co miesiąc na zmyślone objawy ciąży oraz uspokajanie Cię że to nie ciąża, bo o ile dwa razy to jeszcze spoko to jak dziesiąty raz przyjdziesz z tym samym to już będzie przesada. Wiesz, że masz problem z obawami że jednak zajdziesz w ciążę, popracuj nad tym i wtedy wróć do seksu. Nawet nie wiesz jakie skutki ma taką nerwica, jakie objawy somatyczne są, też myślałam że wszystko ze mną ok, dopóki nie doszło do załamania nerowego, ale na to pracuje się jakiś czas i wszystko się zbiera i w pewnym momencie to wszystko pier#$&@ie. Wiec nie czekaj i idz do psychologa, to nie jest wstyd to tak samo lekarz.
 
widzę, ze już mnie zdiagnozowałaś

Zaczęłam uprawiać seks będąc jeszcze w liceum. Stosowałam antykoncepcję hormonalną. Nigdy nie przeszło mi przez myśl, że mogę być w ciąży. To nie jest normalne - szczególnie, że już zaczynasz wychodzić w głupoty jak temperatura. A dlaczego głupoty?
Bo żeby temperatura mogła świadczyć o ciąży musiałaby być stale podwyższona przez minimum 18dni, a przed tymi 18 dniami powinnaś mieć min. 6 niskich stałych wyników temperatury. Do tego potrzeba też owulacyjnego termometru z dwoma miejscami po przecinku oraz mierzenia tej temperatury przez te min. 24 dni codziennie przed wstaniem z łóżka, zawsze o tej samej godzinie i najlepiej w pochwie. Wątpię, byś prowadziła tak dokładni dziennik - ba 18dni od owulacji każdy test ciążowy byłby już pozytywny jeżeli to by była ciąża
 
Ostatnia edycja:
mam nerwice i wierz mi że to właśnie tak wygląda, uwalisz sobie jedne myśli (w Twoim przypadku, że to ciąża) i walkujesz dzień i noc, a to prowadzi do wielu innych skutków, lepiej pracować nad tym, a w tym pomoże lekarz. Jeżeli nie masz zamiaru nawet sprawdzić u psychologa czy wszystko jest dobrze, to nie mamy nawet o czym mówić, bo co miesiąc będziesz zakładać wątki czy aby nie jesteś w ciąży I wymyślać, bole brzucha, piersi, głowy, nogi etc i coraz to nowsze objawy. Jezeli nie masz zamiar pod tym kierunkiem tego sprawdzić to Twoje miejsce tutaj jest bez sensu, tak samo jak odpowiadanie co miesiąc na zmyślone objawy ciąży oraz uspokajanie Cię że to nie ciąża, bo o ile dwa razy to jeszcze spoko to jak dziesiąty raz przyjdziesz z tym samym to już będzie przesada. Wiesz, że masz problem z obawami że jednak zajdziesz w ciążę, popracuj nad tym i wtedy wróć do seksu. Nawet nie wiesz jakie skutki ma taką nerwica, jakie objawy somatyczne są, też myślałam że wszystko ze mną ok, dopóki nie doszło do załamania nerowego, ale na to pracuje się jakiś czas i wszystko się zbiera i w pewnym momencie to wszystko pier#$&@ie. Wiec nie czekaj i idz do psychologa, to nie jest wstyd to tak samo lekarz.
chodzę do terapeutów i u psychologa czy psychiatry byłam nie raz, bo leczyłam się (i nadal leczę) na bordera, wiec nie musicie mnie wysyłać do psychologów. gdybym miała nerwice myśle, ze byłabym zdiagnozowana 😉☺️
 
reklama
wiesz czym jest borderline? nie ma to nic wspólnego z obawami o ciąże
wiesz, że masz problem z tym że możesz być w ciąży. Nad tym popracuj a nie oczekuj, że co miesiąc będzie ktoś Ci pisał że to nie ciąża. I jak już chodzisz do lekarza to o tym porozmawiaj, bo to nie bierze się z powietrza a z Twojej głowy.
 
Do góry