reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

reklama
Ja tam objawów nie miałam wcale. Za każdym razem czułam się jak na @. Ani nie sikalam, ani paznokcie mi się nie łamały, ani nudności ani zawrotów ani zachcianek. Tym bardziej na samym początku ciąży.Gdyby nie brak @, pozytywny test i rosnący brzuch po 4 miesiącach to bym żyła w błogiej nieświadomości do dnia porodu.
czy_to_znaczy_ze_moge_byc_w_ciazy_10594.jpg


Bralam piguly czasem nieregularnie, zapominałam. Podchodziłam na zasadzie no trudno i przez dekade nie zaszlam, a jak chcialam zajsc to zaszlam zaraz po odstawieniu pigułek, ale na to pracowałam caly cykl, a nie ze mąż mnie dotknął penisem jak magiczną różdżką i tadam :D
 
ale jak urojone kiedy widzę co wskazuje termometr i chodzę częściej do toalety. j a k mogą być to urojone objawy
No to skoro uważasz, że jesteś w ciąży to gratuluję [emoji3590]

P. S
A nie pomyślałaś, że podwyższona temperatura i częste oddawanie moczu może wiązać się z zapaleniem pęcherza, nerek, chorobami układu moczowego?
 
ale jak urojone kiedy widzę co wskazuje termometr i chodzę częściej do toalety. j a k mogą być to urojone objawy
jak się opije wody to też latam do toalety, wiesz jak się koerzy temperaturę? Nie w ciągu dnia i dowolnej porze, żeby mieć porównanie musisz mierzyć temperaturę przez cały cykl, ale tutaj nie ma mowy o normalnym cyklu. Zresztą Ci my będziemy głupie baby Ci tłumaczyć jak wiesz lepiej i wciskasz sobie kita? Jak kiedyś zajdziesz w ciążę to zobaczysz co to są objawy 😉
 
Tabletki antykoncepcyjne imitują naturalny cykl miesiączkowy. Przyjmuje się je przez 21 dni, a podczas siedmiodniowej przerwy pojawia się tzw. krwawienie z odstawienia. Nie jest to jednak typowy okres. Żeby wyskakiwać z pomiarem temperatury musi być normalny cykl, więc o czym Ty mówisz? Radzę powiększyć wiedzę w tym temacie, ponieważ bardzo ważne jest mieć wiedzę chociażby taka podstawowa.
 
reklama
jak się opije wody to też latam do toalety, wiesz jak się koerzy temperaturę? Nie w ciągu dnia i dowolnej porze, żeby mieć porównanie musisz mierzyć temperaturę przez cały cykl, ale tutaj nie ma mowy o normalnym cyklu. Zresztą Ci my będziemy głupie baby Ci tłumaczyć jak wiesz lepiej i wciskasz sobie kita? Jak kiedyś zajdziesz w ciążę to zobaczysz co to są objawy 😉

Ja w pierwszej ciąży nie zobaczyłam, zero objawów :D
 
Do góry