reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

🤦🏻‍♀️ spytałam poważnie a ktoś mi zaczął wyskakiwać z psychologiem xd spoko wyluzuje się i postaram się o tym nie myśleć. może mój organizm jeszcze walczy z bakteria, bo wciąż jestem na antybiotyku
ps ile ja bym dała, żeby być w szkole średniej a nie na studiach ❤️
Ale z tym pójściem to psychologa to nie głupi pomysł. Wiele osób do psychologa chodzi jak do każdego innego lekarza. Jak coś Ci się dzieje z podwoziem to idziesz do ginekologa, jak Cię boli dupa to do proktologa, A jak masz zaburzenia lękowe na tle ciąży to idziesz do psychologa albo seksuologa jak z każdą inną choroba. Nikt Ci tego po złości nie zaproponował, ani żeby Ci ublizyc
 
reklama
Ale z tym pójściem to psychologa to nie głupi pomysł. Wiele osób do psychologa chodzi jak do każdego innego lekarza. Jak coś Ci się dzieje z podwoziem to idziesz do ginekologa, jak Cię boli dupa to do proktologa, A jak masz zaburzenia lękowe na tle ciąży to idziesz do psychologa albo seksuologa jak z każdą inną choroba. Nikt Ci tego po złości nie zaproponował, ani żeby Ci ublizyc
Ale ja chodziłam i do psychologa i do psychiatry, nie mam żadnej nerwicy bo tak to bym już dawno była zdiagnozowana. Po prostu wypowiadają się osoby, które wiedza najmniej :)
 
I psycholog twierdził, że przy podwójnym zabezpieczeniu wkręcanie sobie ciąży jest normalne? [emoji3166]
nie chodziłam z tym do psychologa:) tylko z czymś innym o czym już wcześniej wspominałam
i tez jakbyś dokładnie czytała to co napisałam woedzialabys ze nie zawsze jest to podwójne zabezpieczenie
 
nie chodziłam z tym do psychologa:) tylko z czymś innym o czym już wcześniej wspominałam
i tez jakbyś dokładnie czytała to co napisałam woedzialabys ze nie zawsze jest to podwójne zabezpieczenie
Stosowałam tabletki kilka lat, maz zawsze kończył we mnie ,w xiaze nie zaszłam, a jak chciałam w nia zajść , to zajęło to 2 lata , teraz się nie zabezpieczmy od 2 lat ,w żaden sposób, I nadal w ciąży nie jestem ,przed każdą @ mam mdłości, ból głowy i piersi, zgage i częstomocz 🤔🤔🤔🤔 wszystko co miesiąc wskazuje na ciążę??
 
reklama
reklama
Do góry