reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo proszę mamy o wypełnienie ANKIETY o ZABAWKACH dla dzieci

Dołączył(a)
26 Maj 2016
Postów
1
Witam wszystkie mamy !

Mam na imię Natalia, jestem studentką, studiuję na kierunku Pedagogika Opiekuńczo - wychowawcza. Przygotowuję pracę magisterską dotyczącą znaczenia zabawek w rozwoju dziecka. Będę wdzięczna, jeśli osoby które są rodzicami dzieci w wieku przedszkolnym ( od 3 do 6 roku życia dziecka ) wypełnią dla mnie ANKIETĘ DOTYCZĄCĄ ZABAWEK W ŻYCIU DZIECKA w wieku przedszkolnym. Mam już bardzo mało czasu ( mam tylko miesiąc do ukończenia pracy ), trochę ankiet mam już zebranych, ale brakuje mi połowę, będę się cieszyła z każdej wypełnionej ankiety. Ankieta jest anonimowa, a wyniki badań zostaną wykorzystane do analizy zagadnienia w tejże pracy.

Przy każdym pytaniu jest zaznaczone ile odpowiedzi trzeba zaznaczyć, wystarczy wpisać X przy wybranej odpowiedzi. Można zaznaczyć kilka odpowiedzi na dane pytanie, chyba, że jest napisane, że proszę tylko o jedną odpowiedź.

Ponieważ nie mogę dodać ankiety w załączniku ( nie wiem czemu ) OSOBY KTÓRE CHCĄ WYPEŁNIĆ MOJĄ AKIETĘ poproszę o kontakt na adres : natalia.surawska@wp.pl.
 
reklama
Do góry