reklama

Bardzo proszę mamy o wypełnienie ANKIETY o ZABAWKACH dla dzieci

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez Surnatka, 26 Maj 2016.

 1. Surnatka

  Surnatka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam wszystkie mamy !

  Mam na imię Natalia, jestem studentką, studiuję na kierunku Pedagogika Opiekuńczo - wychowawcza. Przygotowuję pracę magisterską dotyczącą znaczenia zabawek w rozwoju dziecka. Będę wdzięczna, jeśli osoby które są rodzicami dzieci w wieku przedszkolnym ( od 3 do 6 roku życia dziecka ) wypełnią dla mnie ANKIETĘ DOTYCZĄCĄ ZABAWEK W ŻYCIU DZIECKA w wieku przedszkolnym. Mam już bardzo mało czasu ( mam tylko miesiąc do ukończenia pracy ), trochę ankiet mam już zebranych, ale brakuje mi połowę, będę się cieszyła z każdej wypełnionej ankiety. Ankieta jest anonimowa, a wyniki badań zostaną wykorzystane do analizy zagadnienia w tejże pracy.

  Przy każdym pytaniu jest zaznaczone ile odpowiedzi trzeba zaznaczyć, wystarczy wpisać X przy wybranej odpowiedzi. Można zaznaczyć kilka odpowiedzi na dane pytanie, chyba, że jest napisane, że proszę tylko o jedną odpowiedź.

  Ponieważ nie mogę dodać ankiety w załączniku ( nie wiem czemu ) OSOBY KTÓRE CHCĄ WYPEŁNIĆ MOJĄ AKIETĘ poproszę o kontakt na adres : natalia.surawska@wp.pl.
   
 2. reklama

Poleć forum