reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bardzo prosze o pomoc!!!! bolesne oddawanie moczu

Dołączył(a)
12 Styczeń 2014
Postów
2
Witam dzisiaj wedlug obliczen jest moj 10 tydzien ciazy od tygodnia piecze bardzo mnie cewka i mam ogromne parcie na mocz co najgorsze lub najlepsze wyniki moczu - posiew moczu- wymaz z pochwy wszystko w normie!!! bardzo sie boje i martwie coo mi jest, obawiam sie bardzo o prawidlowy przebieg ciazy i szczesliwe rozwiazanie. Moze ktoras z was tak miala i poda mi pomysl co dalej robic - bardzo sie boje ze poronie:-(
 
reklama
ja w ciąży miałam często zapalenie pęcherza, pij codziennie herbatę żurawinową lub sok z żurawiny aby zapobiegać, ja kiedyś kupowałam herbatki takie w aptece ale przestałam jak przeczytałam skład (7% żurawiny :-( ) i potem w Intermarche znalazłam taką co ma 30% i jest dobra
 
Młoda i pamiętaj aby po zbliżeniu z szczęśliwym tatusiem iść zrobić siusiu . Słowo niczego nie sugeruje że jest z nim coś nie tak, ale mój wzór czystości też powodował problemy z pęcherzem i to była rada lekarki posłuchałam i mam spokój.
 
Hej, moim zdaniem nie masz o co sie martwic bo ja ostatnio byłam u swojego lekarza z tym samym problemem, pieklo mnie wszystko,swędzialo, nie wiedziałam co sie dzieje. Jestem w 7 tyg ciązy i martwilam się że to jakis stan zapalny i zaszkodzę dziecku. Lekarz mnie uspokoil ze to normalne i nawet nie moze mi nic na to dać żeby nie zaszkodzić. Podczas gdy zachodza zmiany w macicy wytwarza sie wiecej sluzu itp i to nas drazni, swedzi i piecze. Myslę że możesz być spokojna. Ale jak bardzo sie martwisz to zadzwon do swojego lekarza.Pozdrawiam
 
Witaj młoda

W aptece jest dostępny Prenatal urocare !!! Jest naprawdę super !!! Ma największą ilość żurawiny !!! Skoro badanie moczu nic nie wykazało to nie ma się czym martwić dopóki nie ma gorączki i dreszczy
Ja uważam że po Prenatalu powinno przejść ( od 16 roku życia choruję na kamicę nerkową i nawracające stany zapalne pęcherza )
Po 12 tygodniu lekarz może przepisać Furaginum ... choć ja uważam że Prenatal lepszy !!!

Wszystkiego dobrego i daj znać czy przechodzi !
 
witaj młoda miałam w ciąży to samo, kup globulki dopochwowe Lactovaginal, one zakwaszają środowisko w pochwie i się nie denerwuj. Zmiany w organizmie takie rzeczy powodują.
 
reklama
Dziekuje za rady... bylamu lekarza twierdzi ze tak czasami juz jest;( przepisal mi masc ...ja kupilam lactibios feminei i tantum rosa mam nadzieje ze pomoze bo troche sie martwie...
 
Do góry