reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bardzo proszę o pomoc dla Emilki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

mazia23

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2009
Postów
53
Witam już jakiś czas temu zarejestrowałam sie na tym forum.Jestem mamą ślicznej 26 miesięcznej Emilci,niestety malutka choruje,ma padaczke obecnie jest na depakynie i trileptolu,podejzewają także kwasice organiczną,badania wyszły żle,czekamy teraz na odp z warszawy.mamy strasznie cięszką sytuacje finansową,ja zajmuje się córcią,mąż pracuje ale zarabia jedynie na opłaty,na jedzenie,ubrania,środki czystości a nawed na opał nas nie stać.Emilcia musi być pod stałą opieką neurologa,neurochirurga(torbiel szczeliny pajęczykowej),gastroenokrynologa,psychologa,genetyka,oraz poradni dziecięcej,leczenie,dojazdy a także czeste wizyty w szpitalu zmuszają mnie do proszenia o pomoc wszystkich ludzi którym nie jest obojętny los naszej Ksieżniczki.Jeżeli możeż pomóc,bardzo prosze o kontakt.Wiem że teraz w internecie jest dużo oszustw,ja moge przesłac zdjęcie np.zaświadczenia lekarskiego o chorobach mojego Aniołka,wypisy ze szpitala itp.bardzo,bardzo prosimy o pomoc...możecie pisać na priv i tutaj na forum .z góry dziękuje i pozdrawiam.Proszę także o modlitwe za moją córcie...ja modle sie i dziękuje Bogu za kazdy dzien,za każdy piękny uśmiech którym nasza Księżniczka nas obdarowuje co dnia...i obiecuje Mu że się nie poddamy,że bedziemy walczyć i że napewno wygramy!pozdrawiam
 

Załączniki

  • Obraz 012.jpg
    Obraz 012.jpg
    41,1 KB · Wyświetleń: 212
Ostatnia edycja:
reklama
WItaj, u nas niestety finansowo też jest kiepsko, więc w ten sposób nie dam rady pomóc. ale pomodliłam się już za Twoją śliczną córeczkę i będę to robić nadal. Trzymajcie się cieplutko:tak:
 
Dziękujemy,każda modlitwa i kazde dobre słowa,niosą nadzieje....
 
hej, my jesteśmy w podobnej sytuacji, tylko nasza mała ma trochę mniej chorób, obiecuje modlitwę ze swojej strony, więcej niestety nie mogę, a byłaś może w mopsie lub gopsie, oni nam trochę pomagają, będę teraz też składać wniosek do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie o orzeczenie u małej naszej stopnia niepełnosprawności, dzięki czemu będziemy mogli pobierać zasiłek pielęgnacyjny, polecam także wizytą w Caritas, tam wydają jedzenie: mąke, cukier, mleko itd., dużo siły życzę w zmaganiu z chorobą...
 
Byłam w MOPSIE dostaliśmy raz zasiłek celowy 150zł i przydział drzewa z urzedu miasta,ale niewiem kiedy nam je przywiozą.do caritasu też chodze,niestety u nas żadko jest coś nowego,przeważnie jest to kasza i mąka,żadko jest mleko a cukru wogule jeszcze nie miałam...to wszystko jest kroplą w morzu potrzeb,najbardziej wykanczają nas dojazdy do lekarzy,leki,no i szpital.niestety w GCZD trzeba płacić jeśli sie chce być z dzieckiem 24h,co do orzekania o stopniu niepełnosprawności,w środe mamy komisje,zobaczymy co wyjdzie.
 
Mazia - a spróbuj może zajrzeć tutaj
Zgłoszenie dziecka - formalności

Tam sa też pokoiki dla chorych dzieci. To jest stowarzyszenie. mogą też udzielić wsparcia. Często podpowiedzą gdzie szukać pomocy.
Napisz na adres prywatny który jest podany, to powinna być szybsza odpowiedź
Emilka sliczna dziewczynka. Tez sie pomodlimy o jej zdrówko.

Macie konto w jakimś stowarzyszeniu?
 
jutro Emiśka ma komisje do spraw orzekania o niepełnosprawności,dopiero z orzeczeniem możemy starac sie o subkonto dla niej.jeszcze teraz nam sie biedna rozchorowała i ma gorączke już od soboty,non stop:-(mam nadzieję że jutro jakoś przetrzyma ten ciężki dzień
 
Zdrówka małej życzę.
To trzymam kciuki żebyście dostali odpowiednie papierki - i co za tym idzie pomoc
 
teraz wszędzie potrzeba odpowiedniego papierka,żeby dostac pare groszy z opieki trzeba sie najeżdzic i nalatac za wszystkim,w sumie człoweik traci chyba więcej na bilety niż dostanie pieniędzy,no ale cóż nasza polska rzeczywistość...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry