reklama

Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy 5 minut

Temat na forum 'Ankiety' rozpoczęty przez Tinkaa, 7 Październik 2012.

1. Tinkaa

Tinkaa Zaciekawiona BB

Witam wszystkich serdecznie!

W tym roku zakończyłam studia na kierunku Pedagogika. Kończę właśnie pisać pracę magisterską.. Pomoc, której potrzebuję polega na wypełnieniu krótkiej ankiety, dotyczącej rozwoju dziecka.

Ankieta kierowana jest do rodziców dzieci 4-letnich, zarówno wychowywanych w domu, jak i uczęszczających do przedszkola (od przynajmniej roku).
    Ankieta jest anonimowa, jej wypełnienie się zajmie więcej niż 5minut.

Bardzo proszę o wybranie odpowiedniej ankiety w zależności od tego czy dziecko uczęszcza do przedszkola czy też nie.

Linki poniżej:

DOM - http://www.ankietka.pl/ankieta/9666...szkola-a-dziecka-wychowywanego-wdomu-dom.html

PRZEDSZKOLE - http://www.ankietka.pl/ankieta/9665...dziecka-wychowywanego-w-domu-przedszkole.html

Z góry wszystkim DZIĘKUJĘ!

Ostatnia edycja: 7 Październik 2012
  2. mama05

mama05 prrrryy szaaaalona :))

wypełniłam ankiete 2 razy i za każdym razem wyswietlało się ,że nie odpowiedziałam na wszystkie pytania a odpowiedziałam ...

chciałam pomóc ,ale cos nie działa jak powinno ..

3. reklama
  4. zyta

zyta Gość

ja wypelnilam,wszystko ok.wyskoczylo mi tylko,ze nie odpowiedzialam na jedno pytanie,bylo to ostatnie,nie odznaczylam chlopiec Tak,Nie(a trzeba)tylko ze ja myslalam ze skoro zaznaczylam dziewczynka Tak to juz tego nie trzeba a jednak tak...

5. marcia30

marcia30 Fanka BB :)

Ja tez wypelnilam i wszystko ok i zajęło mniej niż 5 min

6. Tinkaa

Tinkaa Zaciekawiona BB

Bardzo serdecznie dziękuję! Faktycznie ostatnie pytanie jest nieco pogmatwane, ale wynika to z tego, że jak przystało na studenta skorzystałam z darmowej wersji ankiety i nie było możliwe skonstruowanie pytania w taki sposób jaki chciałam :(

7. anitha

anitha Fanka BB :)

ja tez wypelnilam ;-)

8. mama_mia

mama_mia Fanka BB :)

9. Tinkaa

Tinkaa Zaciekawiona BB

Dziękuję serdecznie i ponawiam prośbę.. trochę tych ankiet muszę uzbierać :( Może znajdzie się ktoś jeszcze chętny do pomocy?

10. reklama

Poleć forum