reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo proszę o pomoc. Zapalenie Pluc

Dołączył(a)
1 Marzec 2018
Postów
1
Witam :) chciałam się zapytać jak dlugo mogą jeszcze utrzymywać się skutki po zapaleniu płuc u dziecka 5 miesięcznego. Chodzi mi o katar i mokry kaszel. Mój syn miał zapalenie płuc byliśmy w szpitalu 5 dni tam dostawał antybiotyk dozylnie później powrót do domu i kolejne 4 dni antybiotyk w formie zawiesiny plus inhalacje 3 razy dziennie. Byliśmy u pediatry na wizycie kontrolnej w płucach jest już czysto ale pozostał jeszcze kaszel i katar. :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
@MlodaMama25.09 Prawdopodobnie maluszek kaszle od kataru spływającego do gardziołka. Warto go oklepywać. Kaszel u dzieci (ale nie wiem, czy tak malutkich) potrafi się utrzymywać, aż do 6 tygodni. Jeśli lekarz nie słyszy szmerów powinno być ok, a jeśli coś cię będzie niepokoić jeszcze raz koniecznie pokaż maleństwo pediatrze.
 
Do góry