reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bardzo proszę o pomoc!

Dołączył(a)
18 Kwiecień 2021
Postów
1
cześć, bardzo proszę o pomoc!
mam bardzo stresujące 1,5 miesiąca. moje cykle ostatnio były różne raz 28 raz 31 dni. od 4 dni spóźnia mi się miesiączka, do tego mam nerwice lękowa.
ostatni okres miałam 15.03. 21 skończył się 19.03,
28. 03 było współżycia zabezpieczone prezerwatywa. chłopak twierdzi, że nie było szansy, żeby się zsunela. okres spóźnia mi się już 5 dni. 1 betę robiłam 12. 04 (29dc)
w dniu spodziewanej miesiączki i wyszła <1,10 na norme 5,00 druga betę powtórzyłam 15. 04 i wyszła taka sama <1,10 norma to od 5, 00. czyli beta hcg była 17dni od współżycia. dzisiaj test paskowy czułość 10 negatywny.
dostałam przedwczoraj duphaston na wywołanie okresu. ginekolog była bardzo zdenerwowana moim zachowaniem. powiedziała, że jakby coś było to bym betę miała około 2,3 a ja mam jednak <1,10 i szukam tak po ludzku odpowiedzi na moje pytanie, czy jest jest szansa jakiegokolwiek zapłodnienia? nigdy mi się miesiączka nie spóźniała, z nerwów nie umiem się uspokoić. bardzo was proszę o wsparcie i odpowiedź na moje pytanie.
 
reklama
Jeżeli 5 dni spóźnia Ci się miesiączką, a beta i testy są negatywne to możesz być spokojna, bo ciąży nie ma tym bardziej, że seks był z prezerwatywą. Możliwe, że te opóźnienia są spowodowane stresem
 
cześć, bardzo proszę o pomoc!
mam bardzo stresujące 1,5 miesiąca. moje cykle ostatnio były różne raz 28 raz 31 dni. od 4 dni spóźnia mi się miesiączka, do tego mam nerwice lękowa.
ostatni okres miałam 15.03. 21 skończył się 19.03,
28. 03 było współżycia zabezpieczone prezerwatywa. chłopak twierdzi, że nie było szansy, żeby się zsunela. okres spóźnia mi się już 5 dni. 1 betę robiłam 12. 04 (29dc)
w dniu spodziewanej miesiączki i wyszła <1,10 na norme 5,00 druga betę powtórzyłam 15. 04 i wyszła taka sama <1,10 norma to od 5, 00. czyli beta hcg była 17dni od współżycia. dzisiaj test paskowy czułość 10 negatywny.
dostałam przedwczoraj duphaston na wywołanie okresu. ginekolog była bardzo zdenerwowana moim zachowaniem. powiedziała, że jakby coś było to bym betę miała około 2,3 a ja mam jednak <1,10 i szukam tak po ludzku odpowiedzi na moje pytanie, czy jest jest szansa jakiegokolwiek zapłodnienia? nigdy mi się miesiączka nie spóźniała, z nerwów nie umiem się uspokoić. bardzo was proszę o wsparcie i odpowiedź na moje pytanie.
Myślę,że beta wykryła by już ciąże, zwłaszcza ,że ciąże liczy się od Om więc była byś już w prawie 7 tygodniu ciąży ;-). Ja dla przykładu wykonałam test w 5 tygodniu ciąży i test wyszedł już pozytywny, także myślę że nie jesteś w ciąży ale potwierdzić może to tylko test lub usg dla 100 procent. Jeśli cierpisz na nerwicę to w bardzo dużym stopniu może wpływać na opóźnienie miesiączki. Może brałaś jakiś antybiotyk lub miałaś jakąś infekcję w ostatnim czasie? To także może wpływać na opóźnienie się okresu
 
Do góry