reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo proszę o pomoc!!

olaolatm

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Luty 2009
Postów
27
Mam ogromny problem z moim 3,5 miesięcznym synkiem. ;( Nie wiem już co mam robić!! Mały często wpada wręcz w histerię.. aż krzyczy i od tego robi się czerwony. Trwa to mniej więcej od ponad tygodnia. Nie chce jeść (wypycha butelkę i kręci główką. Pokarm dostaje mój na zmianę z Nan1, od piersi odstawił się więc mu odciągam), kupki są normalne, gazy, odbijania wszystko w normie. Byłam z nim oczywiście u lekarza.. ale niestety niewiele to dało. Osłuchowo wszystko jest Ok, uszy czyściutkie. Najbardziej martwi mnie ten przeraźliwy krzyk i brak apetytu. Co mam robić? Pomocy
 
reklama
Jedyne co mi przychodzi do glowy to byc moze jest to zabkowanie.Moj mlodszy synek tez tak wczesnie zaczal zabkowac a raczej zaczely go bardzo dziasla bolec i zaczely sie problemy z karmieniem.Moze daj mu nurofen i wtedy zobacz czy po nim dalej tak ma.
Druga opcja to uszy,ale piszesz,ze u pediatry bylas.
 
Wprowadziłam mu dzisiaj Infakol i trzeba czekać na efekty. Zaczynamy się zastanawiać czy to nie ząbki bo wkłada całe łapki do buzi i wszystko co ma pod ręką nawet swoje ubranka... Jeśli to rzeczywiście zęby... to macie jakieś swoje sprawdzone sposoby, żeby ulżyć dzieciaczkowi?
 
na jednych sprawdzone, na innych nie działa:) Są gryzaczki takie do schłodzenia w lodówce, albo jakiś żel do kupienia w aptece:) i żele też są różne więc trzeba poprostu próbować:)
 
wypisz wymaluj jak mój syn a pół miesiąca później miał już dwie dolne jedynki:-):-)
tak więc pewnie to zęby ida
u nas też dentinox a w skrajnych wypadkach panadol
 
reklama
No i ku naszemu zdziwieniu to jednak ząbki. Zaczynają mu przebijać siekacze :) maluch się trochę uspokoił i zobaczymy co dalej :)
 
Do góry