reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo się niepokoje proszę o pomoc

reklama
@Domamicia Ta beta nie będzie rosła w nieskończoność i w pewnym momencie ten przyrost maleje (a potem nawet spada). Najważniejsze teraz jest USG. Tu już beta nic nie pomoże :)
 
Czytałam , że prawidłowy przyrost po 48h to ok 60 % u mnie troszkę brakuje .Jestem przeżyta tą sytuacją nie ukrywam .
 
Czytałam , że prawidłowy przyrost po 48h to ok 60 % u mnie troszkę brakuje .Jestem przeżyta tą sytuacją nie ukrywam .
66% procent to jest „prawidłowy” przyrost, ale przy betaHCG o wartościach w zakresie 10-1000. Powyżej 10000 - Jak jest zarodek i FHR w USG to Te przyrosty mogą być najróżniejsze, a nawet poziom może spadać. Zobacz jak szerokie są wartości referencyjne przy wynikach. I nie myśl już i nie analizuj :)
 
Do góry