reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo zle wyniki nasienia

Tak czy siak, kazda z Was mi pomaga i bardzo Wam dziekuję :-)
Maz byl u androloga i USG ok, brak zylakow, lekko powiekszone, ale bez kwalifikacji do operacji. Suplementy kupione, od dzisiaj beda brane (antyoksydanty), wizyta u gin niedlugo, ciekawa jestem jakie beda nastepne wyniki nasienia, na pewno napisze i na pewno bedzie tym razem oddane w klinice.
 
reklama
Tak czy siak, kazda z Was mi pomaga i bardzo Wam dziekuję :-)
Maz byl u androloga i USG ok, brak zylakow, lekko powiekszone, ale bez kwalifikacji do operacji. Suplementy kupione, od dzisiaj beda brane (antyoksydanty), wizyta u gin niedlugo, ciekawa jestem jakie beda nastepne wyniki nasienia, na pewno napisze i na pewno bedzie tym razem oddane w klinice.
3mam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Mąż stosował suplement TenFertil ON, dodatkowo korzeń maca, L glutation, astaksantynę, witaminę C 1000mg, zmieniliśmy dietę, trochę pozytałam o "podnych" skłądnikach i włączyliśmy je, codziennie szklanka soku pomidorowego, czarnuszka, olej lniany, kiełki, warzywa, orzechy, pestki. Ale też mój mąż stosował lek Clostylbegyt przez 3 miesiące. Dodatkowo ruszał się wiecej. Nie wiem co głównie się przyczyniło.
Teraz cały czas kontynuujemy to i idziemy na badania nasienia we wrześniu. Póki co ciąży brak.
@LadyCaro podgrzewam tego kotleta 🧐 czy możesz polecić jakiś konkretny preparat z L glutation? Nam lekarz zalecił tylko TenFertil ON ale czuję, że to za mało i naczytałam się dużo o dobroczynnych właściwościach antyoksydantów 😅 pomyślałam, ze zapytam bo może możecie polecić jakiś konkretny preparat? Oczywiście dieta swoją drogą.
 
@LadyCaro podgrzewam tego kotleta 🧐 czy możesz polecić jakiś konkretny preparat z L glutation? Nam lekarz zalecił tylko TenFertil ON ale czuję, że to za mało i naczytałam się dużo o dobroczynnych właściwościach antyoksydantów 😅 pomyślałam, ze zapytam bo może możecie polecić jakiś konkretny preparat? Oczywiście dieta swoją drogą.
My używaliśmy tego
I ogólnie uważam, ze suple z Aliness są spoko.
Jeśli chodzi o antyoksydanty to moża też kupić w kapsułkach np astaksantyne
 
Do góry