reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo źłe wyniki Papp-a, niski wynik Łożyskowego czynnika wzrostu PIGF, duże ryzyko ZD , amniopunkcja

Ja jednak zrobiłabym amnio. Skoro Sanco może być przekłamane - zwyczajnie szkoda byłoby mi kasy, na coś co nie da 100% pewnosci.

Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze 😊
 
reklama
Ja jednak zrobiłabym amnio. Skoro Sanco może być przekłamane - zwyczajnie szkoda byłoby mi kasy, na coś co nie da 100% pewnosci.

Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze 😊
Dziękuje za opinie🙂 też coraz bardziej skłaniam się, żeby zdecydować się na amniopunkcje.
U mnie w ciaży z corką prawie 4lata temu po pappie wyszło ryzyko że 1:33. Na USG było wszystko wyszlo dobrze, z tym że przezierność wyszła bodajże 2,4 (więc na granicy). Zdecydowaliśmy się na test sanco, jednak mimo b.dobrego wyniku do porodu bałam się okrutnie czy dziecko będzie zdrowe. Ryzyko problemów z łożyskiem też było wysokie więc brałam acard (w pierwszej ciąży odkleiło mi się całkowicie łozysko). Córka urodziła się zdrowiutka, ale ile nerwów mnie to kosztowało to wiem tylko ja 😅 W kolejnej ciąży byłam przygotowana na to, że jak wyniki znowu wyjdą słabe, to zrobię amino żeby mieć pewność w 100%, na szczęście wyniki były bardzo dobre więc nie było potrzeby.

Wyglada mi to raczej na problemy z łożyskiem, może spróbuj zrobić Panoramę z analizą porównawcza? Będzie nieco więcej szans ze wynik nie jest zafałszowany, bo pobierają od Ciebie chyba wymaz z policzka
Bierzesz Acard?
Dziękuję za podpowiedzi. Spróbuje zrobić jeszcze takie badanie. Tak biorę Acard od 9 tygodnia ciąży
 
Do góry