reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

basen/ćwiczenia dla kobiet w ciąży

Dołączył(a)
9 Maj 2014
Postów
2
Dziewczyny.Jestem w 21 tyg. Czuje się dobrze, nie mam żadnych przeciwwskazań do ćwiczeń i szukam jakieś aktywności dla siebie. Myślałam o zajęciach na basenie z instruktorem lub na sali. Może któraś z Was mi coś poleci. Szukam kogoś komu mogłabym potowarzyszyć na takich zajęciach:)

Pozdrawiam
 
reklama
Jak byłam w ciąży to uwielbiałam chodzić na basen. Chodziłam sobie rano gdy niewiele osób było i mogłam sobie swobodnie popływać bez wścibskich oczu na sobie :p
 
Ja chętnie chodziłam na basen, dopóki nie usłyszałam historii współpracowniczki mojej kumpeli - była w połowie ciąży i przy którejś wizycie na basenie czymś się zaraziła albo podrażniła sobie drogi rodne - w każdym razie rzekomo miała to być wina basenu - no i poroniła. Już teraz ostrożniej korzystam z basenów :) chociaż oczywiście to mógł być przypadek jeden na milion.
 
Mi się właśnie zajęcia na basenie zawsze podobały ale sama sie nie odwazylam. Fitness klub mnie nie przekonuje- jakos nie daje wiary, ze ci instruktorzy mają jakieś pojęcie o ciązy. Kiedys widzialam jak prowadzacy narzucił tempo i kazał skakac ciezarowka. Polowa babek wygladala, jakby miala zaraz urodzic. Nie mówię, że w SNG tak jest. Mam nadzieję, że nie :)
 
Bardzo chętnie skorzystałabym z zajęć na basenie albo fitnesu. Tylko na Nową Gdynię mam kawał drogi, muszę zjechać całą Łódź, a w pobliskiej siłowni zajęcia są i owszem ale w soboty kiedy my najczęściej jeździmy na wieś.
Może orientujecie się gdzie organizują takie zajęcia? Okolice Dąbrowy
 
Do góry