reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Basen dla niemowląt w Tarnowie

Dobrawa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Wrzesień 2010
Postów
176
Miasto
Kraków
Hej jestem strasznie ciekawa czy założyli już basen dla niemowląt??
Wcześniej nie spotkałam się z czymś takim, ale po powrocie do Tar. nic już nie wiem.....:shocked2::dry::-)
 
reklama
Dobrawa a możesz jaśniej o co ci chodzi?? bo my nie wiemy z czym ty się nie spotkałaś ;) a temat o basenie przewijał się na głównym wątku "Tarnów" ...

p.s bez urazy bo może tak ta moja wypowiedź zabrzmiała :sorry:
 
Hej :)
Wiem że ten temat dawno temu stworzony był ale dla odświeżenia odpowiem :)
Basenu nadal nie ma ale są zajęcia na nowo otwartym basenie (rok temu) w Woli Rzędzińskiej. niestety dopiero od września bo teraz jest przerwa wakacyjna. Woda z tego co wiem to tam jest najczystsza z wszystkich basenów z okolic Tarnowa.
Nazwa szkółki to PLUSK Tarnów w wyszukiwarce lub na facebooku ich znajdziesz :)
A dzieciaki tam chodzą już od 3-4 miesiąca życia :)
Pozdrawiam
N.
 
...a woda jest czasami (często) zimna. A czy czysta ?? Basen bardzo mały no i szkolny więc tu też bym polemizowała
 
:) Ja powiem, że chodziłam na te zajęcia w soboty i woda miała zawsze 32 stopnie (prowadzący przynosi termometr elektroniczny, który cały czas pływa w wodzie i każdy mógł sprawdzić). Nie wiem jak jest w tygodniu bo nie mam czasu tam się przejechać. Co do wielkości to powiem,że mieliśmy 2 tory dla siebie na zajęciach i dla mnie jest w sam raz (zawsze było maks 6 rodziców z dziećmi). Masz racje basen szkolny to mały dla dorosłego ale dla maluszków super.
Czystość wody?? Mi pediatra poleciła ten basen na Woli Rzędzińskiej i w Dąbrowie Tarnowskiej jak byłam zapytać czy mogę chodzić na basen z niemowlakiem. A w szatniach jak wszędzie :)
Pozdrawiam
N.

 
Ostatnia edycja:
To ja powiem tyle że w piątki i wtorki na areobiku woda jest czasem lodowata i z trudem sie wchodzi A jak kiedyś moja mama przyniosła sobie termometr żeby zmierzyć temperaturę to "ratownik" naskoczył na nią że nie ma prawa i zabrał jej go Może w soboty jest inaczej ale w tygodniu to różnie bywa :)
 
reklama
Do góry