reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Basen i inne ciekawe formy aktywności naszych Maleństw

Dzagud przykro mi strasznie. Biedna Weronika. Dobrze że z Madzią już lepiej - no ale faktycznie, nie ma co ryzykować...
Też żałuję, że się nie spotkamy na basenie - a co do ew. spacerku, to nie wiem jak daleko mieszkacie, ale to już dość późno chyba będzie :confused: No bo skoro zajęcia na 18, to wyjdziemy najwcześniej koło 19... Ale jeśli przyjdziecie, to super! Dzieciaczki nam się poznają!!!
Ej szkoda! Może pozwolą Wam odrobić zajęcia w tygodniu? Spytasz o to? Ja chętnie Ci zrelacjonuję szczegółowo co było robione ;-)
 
reklama
Esia, przykro mi że nie byłyśmy na basenie, ale dziś mieliśmy drugi chrzest (na którym byliśmy chrzestnymi oboje z Mężem), a po 18tej pojechałam w drugi koniec Warszawy spełnić "obywatelski obowiązek". Napisz koniecznie jak było, no i mam nadzieję że do zobaczenia za tydzień.:tak:
 
Dzagud było świetnie! Koniecznie musicie być za tydzień!
Dzisiaj Małż bawił się z Piotrusiem - gębula śmiała mu sie prawie cały czas :-D Było dużo zabaw - innych niż poprzednio, z innymi zabawkami i było polewanie konewką :-D Strasznie fajnie :-D
Fotki wiecie gdzie ;-)
 
Jeju, obejrzałam i żałuję jak nie wiem co!!! Ja teraz przyspieszam leczenia Magduli i ostro nawilżam pokój moim nowo zakupionym nawilżaczem. Para się uwalnia już z jakieś 2 godziny i póki co Magda nie zakasłała. Może to jej pomoże. W każdym razie antybiotyk skończyłyśmy wczoraj i mam nadzieję że w tę niedzielę już będziemy się plumkać razem.
 
Hehehe, my też nurkujemy, ale po pierwszym razie oddałam ten przywilej Tatusiowi. Okropne uczucie jak trzeba zanurzyć, (czyt. podtopić) swoje dziecko brrrrr.....:eek:
 
O Matko kochana, ja już się tego boję!!!:szok::no: Nie wiem czy się nie spietram przy tym.:eek: Rysko, na której lekcji to było? Mam nadzieję, że nam jeszcze kilka minie zanim to nastąpi.

A tak w ogóle, to wszystkie pływające bobasy i ich Mamy, a zresztą nie pływające też, informuję, że w kiosku jest taka gazetka pt. "Szkółka pływania dla najmłodszych" - wydawnictwo pisma "Twoje dziecko". Sama gazetka to tylko parę stron, ale do tego dołączony jest szlafroczek oraz kąpielówki dla dziewczynki lub chłopczyka. Śliczne po prostu. Koszt - 8,99 zł. Gdyby któraś z Was chciała a nie mogła dostać, to piszcie, postaram się znaleźć jeszcze gdzieś u siebie.
 
reklama
Ryska Małż właśnie obejrzał zdjęcie i zaczął kląć. Chyba ja będę musiała przejąć pałeczkę na takich zajęciach.
Ale jakoś nie widzę tego podtapiania :eek:
Jak Maleńka to znosi?

Blanes Maksio nie protestował?

Dziwnie mi na myśl o "nurkowaniu" :sorry:
 
Do góry