reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Basen i inne ciekawe formy aktywności naszych Maleństw

Toska zapisaliśmy się do Akademi ruchu tak jak Esia i Dzagud ale my mamy najbliżej do Konstancina - jutro pierwsze zajęcia, gdybyś chciała to na pewno jeszcze można się dopisać.
 
reklama
Dzieki szopka, Konstancin to trochę daleko. Mieszkamy w centrum (na Powiślu), powinno byc wszędzie blisko, a tu dup.., w pobliżu żadnego basenu z zajęciami dla maluchów:-(
chyba będę musiała zorganizować zajęcia w naszej wannie;-):-)
 
Czarulowi spodobał się basen, choć nie obyło się bez ryku na początku pod prysznicem. Niestety nie mogę zgrać zdjęć i pochwalić się wyczynami synia :baffled:

Toska
wiem żetakie zajęcia dla niemowląt są organizowane na OSiR Żoliborz ul. Potocka, na Ursynowie na pływalni SGGW
 
szopka ale czemu pod prysznicem? Musicie go moczyć? Bo u nas ten obowiązek dotyczy tylko rodziców wchodzących do basenu - maluchom nikt nie każe się prysznicować...
 
W ulotce którą dostaliśmy było info że przed wejściem do basenu obowiązuje wspólny prysznic rodzica z dzieckiem, większość rodziców zastosowała się do tego zalecenia i my też. Za tydzień rezygnujemy z Czarkowego prysznica :tak:
 
A ja sie chcialam pochwalic, ze my zaczynamy od 5 stycznia - az nie moge sie doczekac TAK wam dziewczyny zazdroscilam! :tak: Bo gdzie mieszkalam w PL nie bylo niczego pozadnego. .Tu jest sliczniutki basen i mam tylko nadzieje ze bedzie milutko.
Apropos
powiedziano mi ze mam kupic Suri stroj kapielowy. Jeszcze sie z czyms takim dla tak malunkiego dziecka nie spotkalam - myslalam ze pieluszka wystarczy. Choc w sumie to moze ona juz nie taka malutka... hehehe A jak u was?
 
Anni u nas pewna dziewczynka z grupy ma strój - taką sukieneczkę różową z falbanką, wygląda uroczo. Na pewno znajdziesz coś ładnego dla Suri.:tak:
 
reklama
Do góry