reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Basen w ciąży

Matylda92

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Marzec 2019
Postów
1 123
Cześć dziewczyny mam pytanie odnośnie użytkowania basenów ogrodowych z cchlorowana woda. Macie? Użytkujecie? Któraś wcześniej korzystała będąc w ciąży? Gdzieś przeczytałam że chlor może przeniknąć do płodu... A właśnie zakupiłam basen na te upalne dni...
 
reklama
W jaki sposób niby miałoby przeniknąć? Szyjka macicy jest zamknięta czopem, nic tam się nie powinno dostać. Przez skórę i kilka warstw mięśni plus tłuszcz? Raczej nie ma takiej możliwości.
 
W jaki sposób niby miałoby przeniknąć? Szyjka macicy jest zamknięta czopem, nic tam się nie powinno dostać. Przez skórę i kilka warstw mięśni plus tłuszcz? Raczej nie ma takiej możliwości.
Nie wiem sama dlatego mam wątpliwości bo takie opinie są też w internecie... Lekarz dopiero za miesiąc a jednak może ktoś się orientuje.

Sent from my TRT-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
 
Mnie zastanawia tylko jedno. Jak Ty chcesz tą wodę chlorować w warunkach domowych? Baseny ogrodowe mają co najwyżej filtry. Ale z chlorowanaąwodą mają niewiele wspólnego.
 
reklama
Mnie zastanawia tylko jedno. Jak Ty chcesz tą wodę chlorować w warunkach domowych? Baseny ogrodowe mają co najwyżej filtry. Ale z chlorowanaąwodą mają niewiele wspólnego.
Dokładnie są tabletki i różnego rodzaju środki aby nie wymieniać wody co chwila ww dużych basenach i one mają chlor aby zapewnić odpowiedni poziom ph
 
reklama
Do góry