reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

basen z naszą radością?

Dołączył(a)
6 Maj 2011
Postów
11
co sądzicie o zajęciach dla niemowląt na basenie? wydaje mi się, że nie jest to jeszcze zbyt popularne, ale chyba ten nurt się powoli rozwija :) bałybyście się o swoje dziecko czy bez problemu poszly na takie zajęcia?
 
reklama
Witaj. Ja wlasnie mam zamiar zaczac chodzic z mala na basen.troche sie boje jej reakcji ,tyle wody:szok:.ale powolutku trenujemy w wannnie.A pozatym ,to bedzie tez wielka frajda dla mnie:-D
 
To duża frajda dla malucha i dla mamy! Ale trzeba pamiętać by znaleźć sprawdzone i pewne miejsce do tego typu zajęć. Chyba niewiele jest takich sprawdzonych pływali ze specjalistycznymi zajęciami...
 
ahmm... wiem, ze u mnie w warszawie jedna siec robi takie zajecia - global fitness. chyba sa coraz bardziej popularne takie zajecia, nawet w tv jakis czas temu widzialam program o tym, chyba na tvn style :)
 
Wiesz ja mieszkam w UK .znalazlam w naszym miasteczku taki specjalne miejsce,mozna powiedziec ze to cos jak klub fittnes .Tylko dla przyszlych mam ,mam z dzieciaczkami i dzieci, jest maly basenik na max. 8dzieci, maja przerozne zajecia ,dla mamy i dla dzieci ,joga pilates, nauka plywania,.My zaczynamy nauke plywania juz 16 sierpnia
 
reklama
Hej
Basen musi mieć podgrzewaną wodę, Bromowana lub Ozonowaną ale nie chlorowaną....a reszta...Przy Was dziecku nic się nie stanie a jak prowadzący nie bezie odpowiadać to będziecie szukać innego miejsca :-) We Wrocławiu znane mi baseny to: Redeco, Aqapark i basen Uniwersytetu Przyrodniczego ( tylko nie wiem czy tam az takie maluchy jak redeco można zabierać) oferują takie zajęcia
 
Do góry