reklama

basen z naszą radością?

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez karolcia.ona, 26 Maj 2011.

1. karolcia.ona

karolcia.ona Zaciekawiona BB

co sądzicie o zajęciach dla niemowląt na basenie? wydaje mi się, że nie jest to jeszcze zbyt popularne, ale chyba ten nurt się powoli rozwija :) bałybyście się o swoje dziecko czy bez problemu poszly na takie zajęcia?

2. iwona 33

iwona 33 Fanka BB :)

Witaj. Ja wlasnie mam zamiar zaczac chodzic z mala na basen.troche sie boje jej reakcji ,tyle wody:szok:.ale powolutku trenujemy w wannnie.A pozatym ,to bedzie tez wielka frajda dla mnie:-D

3. reklama
  4. willow

willow Zaciekawiona BB

To duża frajda dla malucha i dla mamy! Ale trzeba pamiętać by znaleźć sprawdzone i pewne miejsce do tego typu zajęć. Chyba niewiele jest takich sprawdzonych pływali ze specjalistycznymi zajęciami...

5. karolcia.ona

karolcia.ona Zaciekawiona BB

a znalazłaś już jakiś obiekt? na co zwracałaś uwagę, gadałaś z obsługą itp? jeest jakiś trener do tego?

6. kiwi321

kiwi321 Zaciekawiona BB

ahmm... wiem, ze u mnie w warszawie jedna siec robi takie zajecia - global fitness. chyba sa coraz bardziej popularne takie zajecia, nawet w tv jakis czas temu widzialam program o tym, chyba na tvn style :)

7. iwona 33

iwona 33 Fanka BB :)

Wiesz ja mieszkam w UK .znalazlam w naszym miasteczku taki specjalne miejsce,mozna powiedziec ze to cos jak klub fittnes .Tylko dla przyszlych mam ,mam z dzieciaczkami i dzieci, jest maly basenik na max. 8dzieci, maja przerozne zajecia ,dla mamy i dla dzieci ,joga pilates, nauka plywania,.My zaczynamy nauke plywania juz 16 sierpnia

8. Felidae

Felidae Mama_Misia

Hej
    Basen musi mieć podgrzewaną wodę, Bromowana lub Ozonowaną ale nie chlorowaną....a reszta...Przy Was dziecku nic się nie stanie a jak prowadzący nie bezie odpowiadać to będziecie szukać innego miejsca :-) We Wrocławiu znane mi baseny to: Redeco, Aqapark i basen Uniwersytetu Przyrodniczego ( tylko nie wiem czy tam az takie maluchy jak redeco można zabierać) oferują takie zajęcia

Poleć forum