reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Baseny , kapieliska w Krakowie

loli

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Marzec 2005
Postów
1 303
Miasto
Kraków
Dziewczyny !Chciałaby zapisać mojego synka na basen.Który polecacie w Krakowie lub okolicy.Czy ktoś słyszał coś o basenie w Zabierzowie .
Moój synek ma 5 lat .chciałabym tez zabrać młodszego ma teraz 2,5 miesiaca.ale we wrześniu będzie miałjuż 4 .
Gdzie warto iść?Aha.. jeszcze najlepiej zeby można było popływać .Ja też bym skorzystała.
pozdrawiam Loli
 
reklama
Niedawno w basenie w Zabierzowie wykryto jakąś bakterię i go chyba na parę dni zamknięto.
Pewnie teraz będą bardziej pilnować. Powinno być moim zdaniem przez jakiś czas bezpiecznie. Dla niemowlaków podobno niezły jest basen AWFu. Kiedyś mieli nawet wyznaczone godziny dla niemowląt kiedy woda była bardziej podgrzana. Niestety nie mam bieżących danych. Ponoć niezły jest też basen przy Liceum Pijarów w Piekarach, ale nie wiem czy można tam iść z niemowlakiem. Podejrzewam też, że latem baseny kryte mogą być nieczynne.
Pewnie niewiele pomogłam, ale może chociaż ogólne wskazówki się przydadzą.
 
Magda.a-no właśnie ja też szukam namiarów na takie baseny. Mam wielka ochctę wybrac s ię z Julcią i popływać, ale nie znam adersów. jak bys coś wiedziała , proszę daj znać.
Pozdrawiam serdecznie! :) :) :)
 
Niestety nie sprawdzałam tych basenów pod kątem niemowlaków (u mnie maluch dopiero w planach), musisz więc sama je ocenić.
Oto co wiem:
basen AWF-u (ul. Rogozińskiego, przecznica od Alei Pokoju) parę lat temu specjalnie miał godziny dla niemowląt gdy była cieplejsza woda. Nie wiem jak jest w tym roku.
Dorośli też spokojnie mogą sobie popływać.
Zajęcia dla niemowląt mają na pewno dwa nieco mniejsze baseny: jeden w Herbewie (koło Nowego Kleparza)-tel. 6342000, drugi na Ruczaju-na ul. Szuwarowej-tel. 262-76-46.

Moi znajomi chwalą sobie baseny: w Zabierzowie tel.285-12-00 oraz w Piekarach przy licum Pijarów Radosna Nowina, ale nie mam pojęcia czy można tam isć z niemowlakiem. Musisz już sama sprawdzić.

Pozdrawiam
 
Dzięki dziewczyny !Wybierzemy sie do Aqua Parku albo na AWF.Do AWF na basen chodziłam jeszcze przed ciążami.Wspominam go bardzo dobrze.Ale nie wiedziałam że są tam zajęcia dla maluszków
 
Podobno super basen jest w Domu Handlowym Herbewona alejach,na ostatnim pietrze.I jeszcze w szpitalu Rydygiera.
Z tym Herbewem jest problem z parkingiem,a jak się idzie z takim maluszkiem to po basenie trzeba od razu do autlka wsiąść zeby maluszek nie zmarznął.
Ja chyba spróbuje tego basenu na Szuwarowej.Nie wiedziałam że tam jest.
 
reklama
Do góry