reklama

Baterie do aparatów słuchowych

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez mamaA, 4 Marzec 2010.

1. mamaA

mamaA Fanka BB :)

Orientujecie się może, gdzie można kupić najtaniej baterie do aparatów słuchowych? Przeszukałm net,ale szczerze mówiąc informacje są szczątkowe. Na razie wiem,że na hurt.com.pl można dostać tanie i dobre baterie, jakieś inne sklepy? Będę wdzięczna za wszelkie informacje- bardzo ich potrzebuje

Ostatnia edycja: 9 Marzec 2010
  2. nora1980

nora1980 Aktywna w BB

Dobrze,że poruszyłaś ten temat, jest on mi bardzo bliski. Z tego co sie orientuje,a już od dawna "siedzę w temacie", na hurt.com.pl mają w tym momencie najniższe ceny- taniej nigdzie nie dostaniesz. Jesli chodzi o konkretne baterie to ja używam siemens, są zdecydowanie najtrwalsze

Ostatnia edycja: 9 Marzec 2010
  3. reklama
  4. sarah26

sarah26 Początkująca w BB

Z oferty sklepu, na który trafiłas najlepiej wybrac bateryjki Rayovac Extra.
    Trzymają długo, ich świeżość jest niezawodna w porównaniu z innymi bateriami. Poza tym w kartonikowym zestawi wychodzi taniej, jakieś 1,3 za sztukę.
    Nie wiem czy gdzies znajdziesz taniej.

5. Coldpay

Coldpay Zaciekawiona BB

Nie, ta hurtownia jest najtańsza na rynku. Jak się zamówi podwójny kartonik, to dodają blister baterii gratis. Wychodzi 1,32 za baterię, a w punktach audiologicznych ponad 2 złote. Wiecie jaka to jest różnica dla niedosłyszących? W ciągu roku mogą zaoszczędzić masę pieniędzy. Ja też znam kogoś z wadą słuchu, więc temat nie jest mi obojętny.

6. rabarbar

rabarbar Fanka BB :)

Oj dobrze znać jest miejsca, gdzie można tanio kupić baterie do aparatów. Bo niektórzy muszą wydawać strasznie dużo pieniędzy na to, żeby nie tracić kontaktu z rzeczywistością.
    Już gdzieś czytałam i słyszałam o tym sklepie, o którym tutaj wspomnicie. I Faktycznie macie rację sklep ten nie tylko ma najwyższej jakości baterie, ale też najniższe ceny.

7. nora1980

nora1980 Aktywna w BB

Faktycznie na hurt.com.pl mają naprawdę bardzo korzystne ceny. W końcu jakaś dobra wiadomość dla niedosłyszących osób. A tak swoją drogą to uważam,że baterie powinny być w całości refundowane przez państwo

Ostatnia edycja: 27 Maj 2010
  8. miniaturka7

miniaturka7 Początkująca w BB

Nie chcę z rana narzekać, ale chyba nie doczekamy się refundacji przez państwo baterii do aparatów słuchowych, a kto choć trochę się orientuje w temacie, wie, że utrzymanie w porządnym stanie aparatu to niemała i to regularna inwestycja. Ja nie słyszałam wcześniej o tym sklepie, tym bardziej fajnie, że wątek powstał. Dotychczas płaciliśmy jakieś 3 zł za baterię, a w tym sklepie, te które mnie interesują, dostanę już za ok. 2 zł

9. BigL

BigL Początkująca w BB

Dzięki za informacje o tej hurtowni, mój dziadek widać sporo przepłaca za swoje baterie. Muszę mu powiedzieć o tej stronie i zacząć zamawiać dla niego te baterie. Mówicie że Rayovac Extra są najlepsze?

10. reklama
  11. Nany85

Nany85 Początkująca w BB

Moim zdaniem tak. I chyba nie tylko moim zdaniem :p Rayovac extra są najbardziej wydajne. Siemens też są dobre. O sklepie wiem już od jakiegoś czasu. Ale dobrze, że podajecie takie informacje. Na pewno jeszcze wielu osobom się przyda. Warto kupować większe ilości wtedy cena za jedną baterię spada.

12. AmerykańskiTata

AmerykańskiTata Początkująca w BB

ja dziadkowi już od jakiegoś czasu tam kupuję baterie rayovac i z tego co wiem jest z nich zadowolony, są one tańsze od tych które kupował do tej pory i w dodatku działają około 1 dnia dłużej. Dzięki temu że zamawiam już któryś raz mam nawet dodatkową zniżkę.

Poleć forum