reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bawimy, Mama bawimy!!!

Noooo wiem:zawstydzona/y:ale moze mi sie podobac...i tak nie kupie bo skoro zwolnienia sie szykuja to pasa trzeba przyciagnac.A co tam,odbijemy sobie w przyszle swieta a pomarzyc fajna rzecz:-)
Chcialm tez to krzeselko uczydelko ale po angielsku to nie wiem czy to ma sens:confused2:
Ja juz bylam w totalnym szale wyszukiwania prezento heheheh:-Dszypko w gebe dostlam i sie ocknelam ale wiecie...tak sie cieszylam,to pierwsze swiadome swieta naszych dzieci.Chcialam zeby Mela znalazla duuuzo prezentow pod choinka,miche mialaby od ucha do ucha.Aaaale w sumie dzieciak to sie ze wszytkiego cieszy,te zabawki to bardziej dla nas,takie male to z byle czego sie ciesza....chyba:rofl2:
 
reklama
Olla, jestem pewna że dziecko ze wszystkiego się cieszy. A w tym wieku to i tak najlepsza zabawka to .... pudełko po zabawce...:-D Na pewno te Święta są bardziej świadome niż poprzednie, ale nie łudźmy się, nasze bąble dalej nie mają pojęcia co to Św. Mikołaj.:-D Weronika z tego co pamiętam zaczęła kapować że się dostaje prezenty na Święta chyba jak miała ok. 3 lat dopiero.
 
Aniajw śliczny ten wózeczek :-)
Izka ten miecz swietlny brzmi super musze poszukac czegos takiego ;-).
Jolka ale ja ciemna jestem dzięki za tego darta ;-D.
Dzagud juz napiszę tutaj bo na głównym zapomniałam, bardzo tanio kupiłaś to krzesełko ja strasznie przepłaciłam bo kupowałam dzień przed świętami i nigdzie ich juz nie było więc byłam zmuszona kupic w najdroższym sklepie za 219 zł (a najtaniej znalazłam za 189 zł).
Wiesz ja też zawsze najpierw wszystko objezdże zanim kupię i nie tylko jezeli chodzi o zabawki. Pamietam jak kiedys kupowałam sobie buty zjeździłam całą Gdynię i nic mi sie nie podobało juz chciałam zaczac Gdańsk objeżdżać, az przypadkiem w jednym sklepie w Gdyni znalazłam sliczne ale dosyc drogie, a mąż stwierdził że cena nie ważna bylybym już cos kupiła, he to fajny sposób na chłopów jak juz beda mieli dosyc to kupią choćby najdroższą rzecz żeby mieć nas z głowy :-D.
Olla a czemu nie chce kupić kzresełka w wersji angielskiej? Nie będziecie uczyli Amelki 2 języków? Ja ci powem że my rozmawiamy z Laura tylko po polsku ale zabawki kupujemy tez niemieckie, zeby chociaz troche zakumała.
A wiecie co nagraliśmy Laurze płytę z teledyskami z mini mini i normalnie mam ja z głowy na parę godzin, tylko co jakis czas musze włanczać na nowo :-D, normalnie potrafi przez godzinę tańczyć kręcąc sie w koło az padnie i wtedy na leząco ogląda:-D polecam.
 
Elmaluszek, Murmelia jest boska:-D Aż żałuję że my nie mamy dość dużego mieszkania żeby takie pudło Madzi zafundować.:-D
 
Elmaluszku bombowy pomysł:-) U nas taka radocha z namiotu była. Miesiąc zabawy, miesiąc na szafie schowany. Chyba teraz czas na ponowne wyjęcie go ze schowka. Może znów się ucieszy.

A na Mikołajki bądź też na gwiazdkę :)confused:) wymyśliliśmy dla Zu konika na biegunach. Więcej pomysłów brak!​
 
Dziekujemy cioteczkom za komplementa:-);-):tak:

Anielap-polecam jak masz karton bo zabawa jest superowa,ja sikam ze smiechu.Katron nasz przeszedl dzisiaj operacje(tata przyklejal tasmą dno:-D)

A my 2 tygodnie temu pojechalismy do znajomych na weekend i udalo mi sie kupic konika na biegunach na targowisku za 10 zlotych:szok:Uzywany ale czysciutki i zadbany.I nawet robi ihaha i patataj jak sie uszko przycisnie:-)Ale karton i tak wygrywa hehe:-D
 
reklama
Elmaluszku, super zabawka i jaka ekonomiczna;-):-D

napiszę Wam naszą listę prezentową, może zainspiruje którąś z Was:-) (trochę tego jest, bo Stasiek miał 13 listopada imieniny i dostał już trochę prezentów)

- gitara Chicco
- garaż Smiki
- kuchnia kubusia puchatka (rośnie nam mały kucharz:-D)
- Duplo - budowa
- taka antresola z kierownicą i tysiącami przycisków, nie wiem jakiej firmy, chyba no name
- statek piratów firmy Kiddiland (polecam ich zabawki mamy już domek i farmę i Staśko uwielbia się tym bawić)
- garnki z Ikei:-p
- książkeczka - puzzle, w książce są małe książeczki i można je układać jak puzle, widziałam w Empiku
- farma Smiki

będziemy mieć sklep zabawkowy w domu, zapraszam wszystkie dzieciaczki do nas :-D
 
Do góry