reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bawimy mama, bawimy...

reklama

gosia23s

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Grudzień 2009
Postów
1 177
Rozwiązania
0
miałam już iść spać, ale..
Elvie numer stulecia! aż mi się humor poprawił! przypomniałam sobie jak na pierwszym roku studiów(wielki temu!) umówiłyśmy się z koleżankami na wspólne wypady do solarium. Oczywiście nie przyznałam się nikomu, że ja jeszcze nigdy się w ten sposób nie opalałam!
Po kilku seansach wszystkie opalone a ja jakaś taka blada, a cerę mam podatną na opalanie. W końcu któraś wpadła na myśl, że coś jest nie tak i pewnie za słabo sobie klapę zaciągam, a ja biedna nawet nie wiedziałam, że trzeba coś takiego robić. Kładłam się i czekałam nie wiem na co! ubaw miałyśmy po pachy
 

elvie3

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Wrzesień 2009
Postów
7 866
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Agnieszka - liczę na to, że nikt na zewnątrz nie zauważył, bo to były takie zwykłe białe stringi, bez koronek i pierdół, więc dobrze udawały gumkę:-D Mimo to 400metrów z nimi na głowie po osiedlu paradowałam..
 
reklama

filonka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Grudzień 2009
Postów
1 756
Miasto
ok. Białegostoku
Rozwiązania
0
Żeby nie zaśmiecać głównego ja tu sie pochwalę słownictwem małego (choć przy zdolnej małej Kittkowej i Izabelli - bo tylko je widziałam w akcji to mały mówi nie zawiele)
:
mama, tata,baba,dziadzia,ciocia,Aga,Dita(Edyta),kaka(kaczka),koko(kura), beee(baranek),chałchał(pies) bip(byk), muu(krowa), kot, ptak, koń,tam, tu, ja, ty, da(daj), ma(masz),mniam mniam(jedzenie), dom, dym,dzieci,cina(dziewczyna), dzidzi,oko,sisi(śiusiak),bach bach(piłka), pan, lala, bana(banan), brum brum9auto),jajo, psik psik(na coś co psika), cyk cyk(zegar), ciuch ciuch(pociąg), dzyn dzyn(dzwoneczki), wiaka(wiatrak) łeee (jak ktoś płacze). tyle pamietam

A tak to wsztstko pkaze co nie umie powiedzic, albo naśladuje odgłosami.
 
Do góry