reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bawimy mama, bawimy...

reklama
miałam już iść spać, ale..
Elvie numer stulecia! aż mi się humor poprawił! przypomniałam sobie jak na pierwszym roku studiów(wielki temu!) umówiłyśmy się z koleżankami na wspólne wypady do solarium. Oczywiście nie przyznałam się nikomu, że ja jeszcze nigdy się w ten sposób nie opalałam!
Po kilku seansach wszystkie opalone a ja jakaś taka blada, a cerę mam podatną na opalanie. W końcu któraś wpadła na myśl, że coś jest nie tak i pewnie za słabo sobie klapę zaciągam, a ja biedna nawet nie wiedziałam, że trzeba coś takiego robić. Kładłam się i czekałam nie wiem na co! ubaw miałyśmy po pachy
 
Agnieszka - liczę na to, że nikt na zewnątrz nie zauważył, bo to były takie zwykłe białe stringi, bez koronek i pierdół, więc dobrze udawały gumkę:-D Mimo to 400metrów z nimi na głowie po osiedlu paradowałam..
 
reklama
Żeby nie zaśmiecać głównego ja tu sie pochwalę słownictwem małego (choć przy zdolnej małej Kittkowej i Izabelli - bo tylko je widziałam w akcji to mały mówi nie zawiele)
:
mama, tata,baba,dziadzia,ciocia,Aga,Dita(Edyta),kaka(kaczka),koko(kura), beee(baranek),chałchał(pies) bip(byk), muu(krowa), kot, ptak, koń,tam, tu, ja, ty, da(daj), ma(masz),mniam mniam(jedzenie), dom, dym,dzieci,cina(dziewczyna), dzidzi,oko,sisi(śiusiak),bach bach(piłka), pan, lala, bana(banan), brum brum9auto),jajo, psik psik(na coś co psika), cyk cyk(zegar), ciuch ciuch(pociąg), dzyn dzyn(dzwoneczki), wiaka(wiatrak) łeee (jak ktoś płacze). tyle pamietam

A tak to wsztstko pkaze co nie umie powiedzic, albo naśladuje odgłosami.
 
Do góry