reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BAZAR RÓŻNOŚCI czyli sprzedam oddam zamienię :)

Szuszunia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Listopad 2010
Postów
195
brakowało takiego tematu a już niedługo może się przyda :-)

ja całkiem niedawno przypomniałam sobie, że mam łóżeczko nowe na sprzedaż.
za połowę ceny. porobię zdjęcia to dodam posta. może któraś majówka nie ma jeszcze łóżeczka ;)
(hi hi wiem że jeszcze wcześnie ale może zanim wystawie na allegro to któraś byłaby zaintresowana...)
w szale zakupów dla pierworodnego kupiliśmy jedno a potem zmienila się koncepcja pokoju dziecięcego wiec kupiliśmy kolejne :) a teraz dla drugiego dziecka mam już trzecią koncepcję pokoju.:tak:

i dziewczyny! na wiosnę mogłybyśmy się pozamieniać niepotrzebnymi ciuszkami. gdy mamy po rodzinie np. dla chłopcach a będzie dziewczynka i na odwrót.
 
reklama
Super wątek i super pomysł:) ja mam mnóstwo ślicznych prawie nowych ubranek po Amelce, mam nadzieję, że tym razem mi się nie przydadzą;-)
 
Świetny wątek :) czekamy teraz na rozpoznanie płci i można szaleć :D


Właściwie to się zastanawiam czy są tu jakieś mamy starszych chłopców i mają na sprzedaż np. buty zimowe lub jakieś ubranka na 3-4 latka???
 
Ostatnia edycja:
Ja mam na sprzedaż wóżek ecoline 2010r. Kolor niebiesko zielony.
(zestaw 3in1).

Poza tym :

1. Łóżeczko białe sosnowe
2. Quinny Buzz 3 (greystone) 3in 1 z fotelikiem maxi cosi
3. Przewijak na łóżeczko z kubusiem puchatkiem (stan idealny)
4. No i gigantyczne paki ciuchów dla chłopca, jeśli się okaże że mam dziewuszke :-p
 
Super pomysł z tym wątkiem, bo ja nadal nie odniosłam ciuszków do piwnicy, czekam do prenatalnego by mieć już jakieś rozeznanie i zacznę się pozbywać połowy ubranek bo mam ich tyle, że musiałabym urodzić trojaczki by wykorzystać każde ubranko:-)
O Łóżeczka nie mam, przewijak będę potrzebowała, wogóle to masę rzeczy muszę kupić :-) i poza tym opróżnić szafę z damskich torebek-więc może któraś z Was by była zainteresowana, bo mam ich ponad 50 szt-takie małe hobby, albo poważna choroba umysłowa na punkcie torebek:-)
 
super wątek :)

Ja na razie czekam do określenie płci, jak byłby chłopiec to będe mała mnóstwo ciuchów po Amelce ;) A jeśli nie to nie wiele :D haha

Straciatella to sprzedajesz jednak Quinny? masz jakies fotki ? I prawde nam mów czemu sprzedajesz :D haha
 
struss - torebki... ja chętnie. Masz jakieś fotki?


Bąbelek - pisałam już na wątku o wózkach :-)
To jest kwestia gustu i tego co się komu podoba. Spacerówka jest świetna, ale gondola.. dla mnie trochę za nisko (mam 170 wzrostu). No i chciałabym mieć wózek taki dobry do "chusiania", dobrze zamortyzowany. :-)


Zdjęć nie mam przy sobie, więc najwyżej dodam jak będę w domu.
Stan wózka jest idealnym, fotelik jak nówka ;-)

Kolor ten: 4462198401_e3e04e1d0b.jpgbuzz3_dreami_greystone2.jpgi-maxi-cosi-citi-enzo-0-13kg.jpg
 

Załączniki

  • 4462198401_e3e04e1d0b.jpg
    4462198401_e3e04e1d0b.jpg
    56,5 KB · Wyświetleń: 325
  • buzz3_dreami_greystone2.jpg
    buzz3_dreami_greystone2.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 291
  • wozek-wielofunkcyjny-quinny-buzz-3-greystone_0_b.jpg
    wozek-wielofunkcyjny-quinny-buzz-3-greystone_0_b.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 220
  • i-maxi-cosi-citi-enzo-0-13kg.jpg
    i-maxi-cosi-citi-enzo-0-13kg.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 312
Straciatella jak tylko uporam się z bałaganem panującym u mnie w pokoju to wrzucę kilka fotek, powinnam nawet gdzieś w czeluściach mojego komputera znaleźć kilka zdjęć, jak odnajdę to wrzucę :-D
 
Straciatella wygląda super;) Koleżanka ma taki model ale tylko spacerówk i jest zadowolona... kurcze mówisz ze dla wysokich gondolka za nisko ? To dla mnie tez bo mam 177 :/ A z ciekawości ile chcesz za zestawik ? ;-)

Masz swój typ , co zamierzasz kupić ?
 
reklama
Do góry