reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bazarek czyli SPRZEDAM - KUPIĘ

reklama
Witam :-)

Zakupilam mojej Gabrysi sukieneczke do chrztu z bolerkiem, czapecza i torebka (!).
Chrzest mamy 24.04, pozniej sukienka bedzie do sprzedania. Gdyby ktoras z mam chciala to zapraszam. Komplet kosztowal 109 zł, odsprzedam go za 70 zł. Rozmiar 62. DSC01575.jpgDSC01562.jpgDSC01574.jpgDSC01565.jpgDSC01567.jpgDSC01571.jpgDSC01569.jpgDSC01576.jpgDSC01577.jpg
 
przepraszam , że się wtrącam na Was wątek, jak coś to skasujcie post. Mam do sprzedanie NOWE PANTOFLE na szpilce czarne rozm. 36, w sklepie wydawały sie ok, ale w domu niestety za duże, w środku są wklejone nowe zapiętki. Kupiłam za 60zł, sprzedam za 40 z przesyłką. Obcas jest ok 5 cm.
 

Załączniki

  • DSC05206.jpg
    DSC05206.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 152
  • DSC05207.jpg
    DSC05207.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 137
  • DSC05205.jpg
    DSC05205.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 154
pytanko do mam karmiących piersią i podających dzieciom vita k :
mam 39 sztuk, czyli ponad całe opakowane vita k do sprzedania, termin na grudzień 2012, płaciłam 35 zł za opakowanie, chętnie sprzedam za 28 zł - akurat na paczkę pieluch biedronkowych bym miała
wink2.gif
a przesyłkę opłacę sama (na terenie PL) więc myślę, że się opłaca :) jak któraś by była chętna to proszę pisać.
 
oddam pampersy firmy DADA rozmiar 3. Kupiliśmy je kiedyś jak zabrakło nam pampersów na wyjezdzie i w pobliżu była tylko biedronka a tam tylko te pampersy. Zużytych jest może 6 sztuk.
Zainteresowanych proszę na priv. Oddam za darmo. Odbiór osobisty we Wrocławiu. Możliwa wysyłka - koszt pokrywa zainteresowany(9,5 zł)
Pozdrawiam
 
A ja mam do oddania pieluchy TiP z Reala od 5 do 9kg, 82szt. Paczka jest otwarta, ale są w niej wszystkie pieluchy. Z uwagi na rozmiary raczej nie wyślę, bo nie byłoby to opłacalne, ale może znacie kogoś, kto by je chciał (oczywiście za darmo) w Toruniu?..


a ja sprzedam sukienusię do chrztu
tę w której wystepowała VIKI :)

Cudowna sukienka w kształcie bombki !
Śliczny fason i świetne wykonanie !
Materiał to chyba satyna??
na wierzchu ukośna warstwa z pięknej organtyny haftowanej ,
która na końcu jest wykończona niepowtarzalnym haftem !
wygląda cudnie :)

Sukieneczka jest koloru ecru
oczywiście jak NOWA :)))
w komplecie pelerynka i czapeczka z włóczki
wszystko firmy Daga
koszt samej sukienki nowej to około 140zł
ja cały komplet sprzedaję za 89zł juz z przesyłką
moge też sprzedać samą sukienkę za 69zł

roz. z metki to 62cm
orientacyjne wymiary:
dł. całkowita: 38cm
szer.pod paszkami:25cm
dł. rękawka od ramienia: 20cm
ramię: sprawdzę :)

jak widzicie moja Viktoria w wieku 3 miesiący ze swoja malutkością tak w niej wyglądałała:
tab ja moge wziasc te pieluchy
vikingus a ile bys chciala za sukienke?
 
reklama
Do góry