reklama

Bazarek czyli SPRZEDAM - KUPIĘ

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2011' rozpoczęty przez vikiigus, 12 Kwiecień 2011.

1. vikiigus

vikiigus mama VIKTORII i KUBY:)

MIEJSCE DLA POSTÓW O TEMATYCE kupna-sprzedaży rzeczy różnych :tak:

2. margoz

margoz Fanka BB :)

3. reklama
  4. mysia88

mysia88 Fanka BB :)

Witam :-)

Zakupilam mojej Gabrysi sukieneczke do chrztu z bolerkiem, czapecza i torebka (!).
    Chrzest mamy 24.04, pozniej sukienka bedzie do sprzedania. Gdyby ktoras z mam chciala to zapraszam. Komplet kosztowal 109 zł, odsprzedam go za 70 zł. Rozmiar 62. DSC01575.jpg DSC01562.jpg DSC01574.jpg DSC01565.jpg DSC01567.jpg DSC01571.jpg DSC01569.jpg DSC01576.jpg DSC01577.jpg

5. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

przepraszam , że się wtrącam na Was wątek, jak coś to skasujcie post. Mam do sprzedanie NOWE PANTOFLE na szpilce czarne rozm. 36, w sklepie wydawały sie ok, ale w domu niestety za duże, w środku są wklejone nowe zapiętki. Kupiłam za 60zł, sprzedam za 40 z przesyłką. Obcas jest ok 5 cm.

Załączniki:

6. angelka123

angelka123 i tylko nadzieja......

7. anusiak17

anusiak17 Fanka BB :)

pytanko do mam karmiących piersią i podających dzieciom vita k :
    mam 39 sztuk, czyli ponad całe opakowane vita k do sprzedania, termin na grudzień 2012, płaciłam 35 zł za opakowanie, chętnie sprzedam za 28 zł - akurat na paczkę pieluch biedronkowych bym miała [​IMG] a przesyłkę opłacę sama (na terenie PL) więc myślę, że się opłaca :) jak któraś by była chętna to proszę pisać.

8. sylvanas

sylvanas Mamusia Kajtusia :)

oddam pampersy firmy DADA rozmiar 3. Kupiliśmy je kiedyś jak zabrakło nam pampersów na wyjezdzie i w pobliżu była tylko biedronka a tam tylko te pampersy. Zużytych jest może 6 sztuk.
    Zainteresowanych proszę na priv. Oddam za darmo. Odbiór osobisty we Wrocławiu. Możliwa wysyłka - koszt pokrywa zainteresowany(9,5 zł)
    Pozdrawiam

9. elwiwas

elwiwas mama majowego szkraba:*

10. reklama
  11. bobomama24

bobomama24 Mama Izy i Martynki

tab ja moge wziasc te pieluchy
    vikingus a ile bys chciala za sukienke?

12. nasia

nasia Fanka BB :)

Dziewczyny sprzedam paczkę Pampersów 94 szt, rozm 2.
    Kupiłam na zapas kilka paczek ale mój grubasek musi już mieć 3:-)

Poleć forum