reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bazarek czyli SPRZEDAM - KUPIĘ

Gdyby któraś z Was chciała coś z katalogu Betterware to po świętach będę jeszcze sobie robiła zamówienie:
Katalog Betterware

A gdyby któraś z Was chciała sama zamawiać ze zniżką to poproszę o kontakt na priv, powiem jak się zarejestrować. Przy większych zamówieniach Betterware wysyła kurierem za darmo, przy mniejszych (nawet jedna rzecz) za dostawę płaci się tylko 10zł. Można zamawiać w dowolnym dniu miesiąca z danego katalogu, nie trzeba się trzymać jakichś określonych terminów.
 
reklama
Dziewczynki mam do sprzedania nowiuteńki śpiworek BABALUNO z welurku. Nigdy nie uzywany, po zakupie wypralam go jednorazowo w proszku JELP
Zaplacilam za niego 89 zl w sieci sklepow MAMA I JA, ale odsprzedam za 45zł + koszt wysylki
Jest w idealnym stanie, jak ze sklepu :)

DSC07394.JPGDSC07395.JPGDSC07397.JPGDSC07398.JPG

i czapeczka BABALUNO gratis :)
DSC07392.JPG
 
Dziewczyny z Wrocławia- mam sporo już za małych ubranek po Ninie, czasami założonych raptem raz. Może któraś byłaby zainteresowana albo ma kogoś znajomego kto by chciał kupić za niewielkie pieniążki? Jakby co to piszcie na priva.
 
reklama
Hej mamusie,
Jestem październikową mamą i mam do sprzedania kropelki SAB SIMPLEX na kolkę.
U nas sprawdziły się rewelacyjne, żadne polskie specyfiki nie dały rady, a po tych kropelkach dziecko - aniołek.
Data ważności to maj 2013. Cena to 30zł + ewentualnie koszty wysyłki.
Mieszkam w Piasecznie i tam możliwy odbiór osobisty.
Polecam :)
Kontakt na priv.
 
Do góry