reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bazarek czyli SPRZEDAM - KUPIĘ

reklama
Mam do odsprzedania buty/botki na wysokim obcasie 2 pary, obydwie rozmiar 38, wysokość obcasa to 11 cm.
Buty są nowe, nie noszone, założone tylko do przymierzenia, mi akurat nie pasują, bo ja nie mam gdzie w takich butach chodzić, może któraś z Was lubi takie obcasy :-)
Cena 40 zł za parę. koszt przesyłki to 17 kurier lub pocztą ale to muszę sprawdzić ile kosztuje.


DSCF1066.jpgDSCF1062.jpgDSCF1064.jpgDSCF1065.jpg
Po więcej informacji, jeśli któraś jest zainteresowana proszę na priva.
 
Zobacz załącznik 380458
Witajcie- mam kilka ubranek do sprzedania po swoich chłopcach. Jeśli byłybyście zainteresowane to proszę o informację na priv. Zdjęcia lepszej rozdzielczości także mogę podesłać. Cena do ustalenia :-)
zdjęcia nr 1 +2 to bluzy z Tesco z kapturem w rozm 3-6 m - u nas się super sprawdziły, bo są całe rozpinane i z kapturkiem
zdjęcie nr 3
to bluza polarowa z kapturem z Decathlonu w rozm 6m ( 62-69cm ) -prawie nieużywana, gdyż po zimie szybko zrobiło się ciepło i chłopcy po prostu z nich wyrośli- 2 sztuki zdjęcie nr 4 to koszula z Coccodrillo w rozm 68 ( raz ubrana )-2 sztuki
zdjęcie nr 5
to koszula w rozm 68 - 2 sztuki
zdjęcie nr 6
to komplety do chrztu: jeden jest z kamizelką w rozm 68 a z marynarka w rozm 62 i do tego w komplecie są koszule ze zdjęcia nr 7 oraz czapeczki ze zdjęcia nr 8
zdjęcie nr 9
to sweterki z Coccodrillo w rozm 68 - 2 sztuki
zdjęcie nr 10 to spodnie również z Coccodrillo w rozm 68 ( to był komplet kupiony chłopcom na Świeta Wielkanocne i ubrany jeden raz )- 2 sztuki
zdjęcie nr 11 to śpiworki do spania w rozm 0-3 m - u nas sprawdziły się rewelacyjnie, bo jak chłopaki mieli chyba dwa czy trzy miesiące to podczas spania zaczęli się rozkopywać i w nocy trzeba było wstawać i ich przykrywać, by nie marzli a tak to wsadzani byli do śpiworka i mogli kopać do woli. Są one delikatnie ocieplane, rozpinane z boków z zabezpieczeniem zamka, by ich zamek nie kuł i z małym dzyndzlem na dole do powieszenia na haczyku.
 
hej
dziewczyny poszukuje ubranek do chrztu dla dziewczynki i chłopca na rozmiar 62, ew. 68 (ale małe), dzieciaki w dniu chrztu beda miałąy 3,5 miesiaca, chrzest w II połowie wrzesnia wiec ubranka raczej na chłodniejsze dni. jak macie cos to prosze o wiadomosc na priv
 
Jestem zainteresowana zakupem zabawek: łuk z zabawki do wózka, mata edukacyjna, przywieszki do wózka i zabawki edukacyjne 6mc+, jeśli któraś z mam chciałabym się pozbyć to proszę o info na priv:-)
 
Hej mam do oddania (za koszt wysyłki) Mleko HIPP HA COMBIOTIK 2 (niemiecki) z datą ważności do 14.07.2012 i kaszkę mleczno- ryżowo - kukurydzianą wieloowocową Bobovita z datą ważności do 13.06.2012.
 
reklama
Do góry