reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bazarek czyli SPRZEDAM - KUPIĘ

cześć mam do sprzedania buciki dla chłopczyka rozmiar 20.
Buciki są w idealnym stanie kupiłam je za wcześnie i na zimę już były za małe (założył je zaledwie kilka razy) a teraz Ali wolałabym coś bardziej różowego.
cena 25 zł + przesyłka. Naprawdę polecam.
DSC03491.jpgDSC03486.jpgDSC03481.jpgDSC03484.jpgDSC03486.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
UWAGA MAMUSIE ZBIERAM ZAMÓWIENIA NA UBRANKA NOWE SUPER JAKOŚCI - W ROZMIARACH DO WYBORU (9-12MS. 12-18MS. 18-23MS. 2-3LATKA, 3-4LATKA) WIECEJ INFORMACJI NA PRIV. ZAPRASZAM!



 
uwaga mamusie!!!! zbieram zamówienia na firmowe ubranka nowe rozmiary dostępne wszystkie do wyboru!! super jakosc - ubranka firm next, mothercare, matalan, gap.... posiadam dużo szerszą ofertę zainteresowanych proszę o wiadomość i wyślę inne zdjęcia
jeszcze kilka zdjec :) rozmiary wszystkie dostępne!!!




 
Jak już pisałam na głównym wątku mam do odsprzedania kurteczke zimową z 5-10-15 w rozmiarze 80. Po prostu ja kupiłam Kajtoszowi kurtke a 2 tygodnie później dostał ta od babci. Dorzucam czapkę z C&A w tej samej kolorystyce. Za komplet chcę 60zł już z wysyłką.


Kurtka.jpg
 
A ja zapraszam do przedświątecznego kosmetykowego szaleństwa, świetna sprawa na prezent.
Mam bardzo dużo świetnych wód toaletowych i perfumowanych firmy Oriflame w bardzo atrakcyjnych cenach, część z nich wystawiłam na allegro:
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
Ponadto, zapraszam do oglądnięcia aktualnej oferty specjalnej (kosmetyki z oferty specjalnej wysyłam gratis w cenie produktu)
OFERTA SPECJALNA

oraz katalogu
AKTUALNY KATALOG ORIFLAME

Dla lutówek zniżka 20% na WSZYSTKIE kosmetyki z katalogu + koszty przesyłki w zależności od wagi 4-9zł. Czas realizacji ok 2 dni (o ile towar jest w magazynie)
Ważny do końca przyszlego tygodnia. Kosmetyki są naprawdę świetne, używam ich od kilkunastu lat, szczególnie kremy i kosmetyka kolorowa.
W razie braku zaufania do mnie :-) wystarczy mi podać zamówienie, a ja je wystawiam jako jedną aukcję na allegro.

NO i już teraz zapraszam do oglądnięcia następnego katalogu nr 17
 
Ostatnia edycja:
Witam :)Mam do sprzedania 2 opakowania tabletek Lesine. Nie używane kupiłam, ale niestety nie mogę ich brać, ponieważ przytyłam i zrobiłam się nerwowa. Opakowania są orginalne lek też, na opakowaniu przyklejona jest cena z apteki czyli 24,60 zł. ja dwa opakowania odsprzedam mamie, która tak owe tabletki zażywa za 45zł. Oczywiście przesyłka jest wliczona w tą cenę. W razie chęci zakupu proszę o kontakt na priv.
 
reklama
Cześć mamuśki :-)
Tak Was sobie podczytuje ostatnio i tak pomyślałam, jeśli któraś byłaby chętna to mogę oddać to, co nam zostało z roczku:
mam 2 banery urodzinowe:
Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
pamiątki dla gości( nieodpakowane, bo w ferworze przygotowań zapomniałam ich wykorzystać :zawstydzona/y: w kształcie wózeczków w kolorze niebieskim i 2 pojedyńcze wiszące wielokolorowe girlany( poniższy link ma tylko pokazać o co mi mniej więcej chodzi). Jakbyście były chetne, to moge podesłać zdjęcia. Jeśli jeszcze komuś mogą się przydać te rzeczy to super.
;-):-):happy:
Dobranoc
DEKORACJA WISZĄCA GIRLANDA URODZINY ROCZEK (2105253568) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Do góry