reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bazarek czyli SPRZEDAM - KUPIĘ

reklama
hej- my jesteśmy ostatnio w fazie "zabawy w doroslych" - a konkretnie mama, czyli ja zbzikowalam na punkcie wszelkich kuchennych akcesoriow- cała rodzinka została poinformowana o nowej modzie i tym sposobem Viki dorobiła się dwóch zestawów Tefal - więc te akcesoria sa na sprzedaż :)

CZAJNIK I TOSTER mini TEFAL SMOBY jak nowe BCM (2250174477) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

może ktos zainteresowany?

mankamentem jest brak tostów ( w tym nowym juz mamy :))) - ale używaliśmy róznych zamienników i tez fajnie się bawiliśmy( czyt. -łam;P)

ostrzegam też przed wypadającym wieczkiem z czajnika, ale ten typ tak ma- nie jest to żadne uszkodzenie- jak widać na załączonym w aukcji foto- trzyma się oki:)

zabawki są uzywane , ale nie zniszczone - tak naprawdę wizualnie nie różnią się od tych nowych - a aukcja od 1zł - ZAPRASZAM !!!
 
gratka dla wielbicieli lalek - nowa lalka LIV Daniela - lalka ma w pełni ruchome ręce i nogi - do tego śliczne "szklane" oczy - jak dla mnie 100% lepsza od BArbie - sprzedaję - bo jest to druga panna w domu - na sprzedaż jest orginalnie zapakowana do zdjęć pozowała nasza Daniela - ale jest identyczna :)

Zapraszam do licytacji - idealny prezent na Dzień dziecka i nie tylko !!!

Lalka Liv wielkości Barbie nowa w pudełku ruchoma (2369527031) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Dziewczyny inglesina trip model 2012 zielona nojka kupiona w maju 2013 roku 3 razy uzyta 600,-zł:-)

M&P tour również nojka kolor do wyboru 2013 rok 600,-zł
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Dziewczyny :)
Nazywam się Agushka i jestem babyboomową mamą rocznej Basi :)
Chciałabym Was zaprosić do zapoznania się z moim rękodziełem - tworzę kolorową niemowlęcą pościel, śpiworki dla dzieci i inne praktyczne akcesoria. Ponieważ wszystkie przedmioty są wykonywane ręcznie istnieje możliwość uszycia rzeczy pod specjalne zamówienie (rozmiar, kolor itp.)
Może Was coś zaciekawi? Zapraszam na
https://www.facebook.com/pages/kumka...5408174?ref=hl

Jeśli byłybyście zainteresowane zakupem - proszę podajcie hasło 'baby boom' a otrzymacie 10% zniżkę :)
Zapraszam!
Zobacz załącznik 563719Zobacz załącznik 563720Zobacz załącznik 563721Zobacz załącznik 563722Zobacz załącznik 563723Zobacz załącznik 563724Zobacz załącznik 563725Zobacz załącznik 563726Zobacz załącznik 563727Zobacz załącznik 563728
 
Do góry