reklama

Bazarek Kwietniowkowy

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2012' rozpoczęty przez reniuszek, 24 Wrzesień 2012.

1. reniuszek

reniuszek Love in the knick of time

W zwiazku z otwarciem watku chcialabym od razu poinformowac, ze robie czapy i szaliczki dla dzieci :)
    co prawda od niedawna ale cos tam wymyslam i w zasadzie moge chciejstwa rozne spelniac :)
    to takie male prototypy, ktore mam na swoim koncie
    IMG_0562.jpg IMG_0564.jpg IMG_0540.jpg - na czapki sowy mam sporo bawelnianych mieciutkich
    wloczek
    o takich :) -
    IMG_0566.jpg
    a tak wyglada bawelniana czapeczka:
    IMG_0568.jpg

a tu link do ubranek rozm. 62 i reszty:

http://www.babyboom.pl/forum/sprzedam-f39/ubranka-chlopiec-unisex-r-62-czapki-handmade-60749/

Ostatnia edycja: 24 Wrzesień 2012
  2. _agata89

_agata89 Fanka BB :)

Witajcie :-)
    Mam nadzieję, że nie naruszę zaraz regulaminu, ale skoro bazarek to bazarek :
    mam do sprzedania pieluszkę AIO Real Easy Minky i jest na prawdę super, nie przecieka tylko po prostu my na noc pokochaliśmy flipy i lollipopy ;-)

Jestem skłonna ją sprzedać za 50zł (do małej negocjacji ;-)) zapłaciłam za nią 80zł , data zakupu 27 lipca 2012 więc praktycznie jak nowa ;-)
    DSCF6044.JPG DSCF6047.JPG

3. reklama
  4. reniuszek

i wlasnie skonczylam takie cudo z wloczkowym kwiatkiem, dla dziewczynki, troche wiekszej :-) cena do negocjacji

IMG_0762.jpg

5. kliki20

kliki20 Fanka BB :)

6. ATsonia

ATsonia Entuzjast(k)a

A ja serdecznie zapraszam na moją stronę internetową gdzie znajdziecie rzeczy hand made dla dzieci-kocyki, szaliczki, apaszki, zabawki, zawieszki na smoczek, serdecznie zapraszam i polecam:

Simon&Sophie | Facebook

7. reniuszek

mam do sprzedania

kurtka przejsciowa ocieplana, raz zalozona, praktycznie jak nowa f&f 35zl r 74
    IMG_0885.jpg
    kurteczka jesienna sztruksowa na podszewce f&f raz zalozona jak nowa 28zl r.68
    IMG_0886.jpg
    ocieplana bluza welurkowa malo uzywana r 68 24 zl
    IMG_0887.jpg
    koszula chlopieca h&m pisza r 62 ale na 68 spokojnie pasuje 20 zl
    IMG_0888.jpg

8. Julianna*

Julianna* szczęśliwa :)

Mam do sprzedania piękną złotą sukienkę, nowa (z metką), ze Smyka marki Cool Club, rozmiar 74. Może komuś się spodoba :happy2: 30zł

IMG_8599.jpg
    IMG_8600.jpg

IMG_8602.jpg

9. neferetete

neferetete Fanka BB :)

Ostatnia edycja: 11 Październik 2012
  10. reklama
  11. neferetete

neferetete Fanka BB :)

Reniuszek ile byś chciała za czapke? Na jaki obwód głowy? Ona ma takie żywe kolory czy to takie wrażenie ze zdjęcia? Bo baaardzo mi się podoba :-)

12. reniuszek

nef ona ma takie zywe kolory tak wyglada na glowie ob 55-60 cm czyli na nastolatke/ osobe dorosla spokojnie
    cena do ugadania

Pojedyncze, 2012.10.08 o 14:32.jpg

jeszcze takie uszogrzejowe opaski moge porobic - 10 zl, ta zrobilam dzisiejszego przedpoludnia :)

IMG_0889.jpg Pojedyncze, 2012.10.11 o 19:30.jpg

Ostatnia edycja: 11 Październik 2012

Poleć forum