reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bazarek Kwietniowkowy

reniuszek

Love in the knick of time
Dołączył(a)
21 Październik 2011
Postów
3 009
W zwiazku z otwarciem watku chcialabym od razu poinformowac, ze robie czapy i szaliczki dla dzieci :)
co prawda od niedawna ale cos tam wymyslam i w zasadzie moge chciejstwa rozne spelniac :)
to takie male prototypy, ktore mam na swoim koncie
IMG_0562.jpg IMG_0564.jpgIMG_0540.jpg - na czapki sowy mam sporo bawelnianych mieciutkich
wloczek
o takich :) -
IMG_0566.jpg
a tak wyglada bawelniana czapeczka:
IMG_0568.jpg


a tu link do ubranek rozm. 62 i reszty:


https://www.babyboom.pl/forum/sprzedam-f39/ubranka-chlopiec-unisex-r-62-czapki-handmade-60749/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie :-)
Mam nadzieję, że nie naruszę zaraz regulaminu, ale skoro bazarek to bazarek :
mam do sprzedania pieluszkę AIO Real Easy Minky i jest na prawdę super, nie przecieka tylko po prostu my na noc pokochaliśmy flipy i lollipopy ;-)

Jestem skłonna ją sprzedać za 50zł (do małej negocjacji ;-)) zapłaciłam za nią 80zł , data zakupu 27 lipca 2012 więc praktycznie jak nowa ;-)
DSCF6044.JPGDSCF6047.JPG
 
i wlasnie skonczylam takie cudo z wloczkowym kwiatkiem, dla dziewczynki, troche wiekszej :-) cena do negocjacji

IMG_0762.jpg
 
mam do sprzedania

kurtka przejsciowa ocieplana, raz zalozona, praktycznie jak nowa f&f 35zl r 74
IMG_0885.jpg
kurteczka jesienna sztruksowa na podszewce f&f raz zalozona jak nowa 28zl r.68
IMG_0886.jpg
ocieplana bluza welurkowa malo uzywana r 68 24 zl
IMG_0887.jpg
koszula chlopieca h&m pisza r 62 ale na 68 spokojnie pasuje 20 zl
IMG_0888.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
nef ona ma takie zywe kolory tak wyglada na glowie ob 55-60 cm czyli na nastolatke/ osobe dorosla spokojnie
cena do ugadania

Pojedyncze, 2012.10.08 o 14:32.jpg



jeszcze takie uszogrzejowe opaski moge porobic - 10 zl, ta zrobilam dzisiejszego przedpoludnia :)


IMG_0889.jpg Pojedyncze, 2012.10.11 o 19:30.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry