reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bazarek lipcówek

  • Starter tematu użytkownik 902
  • Rozpoczęty
reklama
Niezłe dla dzieci są w Lidlu. Córka dostała od babci do przedszkola i jestem zadowolona. Moja siostra i koleżanki też kupują i chwalą. Nie mam pojecia ile kosztują.
Ja bym liczyła od 60-100

Kiedyś na Allegro kupiam córce 2 komplety, z postaciami z bajek ,zeby ją przekonać do nowego pokoju i po 1 praniu się zeszmaciły. A kosztowały w ok 40 zł chyba
 
Pytam bo mam zamiar ściągnąć do PL pościel angielską na handel.
Aru ma taką i jest przepiękna. W Polsce ciężko o takie wzory. Tylko nie wiem czy byłby popyt na nie.
 
Ostatnia edycja:
Taką ma mój syn.
Nie mogę dołączyć do tamtego posta.
 

Załączniki

  • 1421087289793.jpg
    1421087289793.jpg
    45,7 KB · Wyświetleń: 121
reklama
Mnie się bardzo podoba. Ładne kolory, ciekawe wzory - przynajmniej na zdjęciach;) jeśli do tego materiał i wykonanie są fajne to dla mnie bomba. Sama bym taką chciała bo uwielbiam żywe kolory :)
Wydaje mi się, że 75 to nawet tanio, chociaż szczerze mało się orientuje w cenach. Ale do stówki byłabym gotowa za taką zapłacić. Zrób rozeznanie jak wyglądają ceny podobnych, może ktoś też sprzedaje w Polsce tego producenta?
 
Do góry