reklama

BB w telefonie...

Temat na forum 'Propozycje' rozpoczęty przez MOUSEFISH, 15 Sierpień 2011.

1. MOUSEFISH

MOUSEFISH MamusiaNatalki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja prośba do moderatorów.
    Jestem zarejestrowana na forum od listopada 2008, od tego czasu nie ma możliwości wysyłania postów z telefonów komórkowych. Jest to na tyle niewygodne, gdyż często korzystam z internetu właśnie poprzez telefon komórkowy.
    Dodam, że jesteście jak na razie jedynym forum z którego korzystam, a które nie jest przystosowane do telefonów komórkowych. Na dodatek na BB zaglądam najczęściej.

Problem polega na tym - że pole wpisu postów jest nieaktywne - nie reaguje zupełnie. Ciekawe jest jeszcze to że pole tytułowe jest aktywne, ale żeby wpisać odpowiedź czy nowego posta - już powstaje problem...

Bardzo bym była wdzięczna gdyby w końcu pojawiła się możliwość wysyłania postów z telefonów...
    Pozdrawiam :)

2. Dee_

Dee_ Mamusia Poli <3

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Podbjam. Forum na androida jest bardzo malo czytelne wiec chcialabym korzystacz forum przez przegladarke w telefonie. Wszystko dziala fajnie procz funkcji opdpowiadania na posty. Okno odpowoedzi sie otwiera lecz nie ma mozliwosci pisania... korzystam z Opera Mini. Pozdrawiam.

3. reklama
  4. Violett

Violett Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja tez mam ten probel, forum mi sie ladnie otwiera ale w miejscu wpisania tekstu jest szare tlo z biala luka ale nie da sie nic napisac,probowalam w paru przegladarkach ale w kazdej jest ten sam problem

5. Tygrysek1985

Tygrysek1985 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    popieram, mi kiedys przez jakies dwa miesiace dzialalo w opera mini, ale nie w pelnej wersji forum, teraz ta niepelna wersja minie dziala, natomiast we wszytskich pozostalych przegladarkach nie idzie pisac

6. magdabb

magdabb Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ja mam problem z aplikacja do iphona. Wchodze na forum, widze foldery a w pod folderach nie ma tego co powinno byc:/ np wchodze na przyszle mamy--> i dalej zamiast luty, marzec itp to jest cos innego:((

7. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    wystarczy zaktualizować aplikację do nowej wersji w appstore... czy android maket i powinno byc ok.

8. janslu

janslu Administrator Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czy zaktualizowałaś do najnowszej wersji?

9. Tygrysek1985

Tygrysek1985 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ale co zaktualizować wersje forum?

10. reklama
  11. Ola_PM

Ola_PM Grudniowa Mama 2010

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja jestem na etapie rozszyfrowywania aplikacji na androida, ale z wielkim żalem stwierdzam, że brak mi dostępu do grup prywatnych :((

12. przemek55555

przemek55555 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam
    mi nie działa w androidzie .....wie ktoś jak to ogarnąć ?

Poleć forum