reklama

BB w telefonie...

Temat na forum 'Propozycje' rozpoczęty przez MOUSEFISH, 15 Sierpień 2011.

1. MOUSEFISH

MOUSEFISH MamusiaNatalki

Moja prośba do moderatorów.
    Jestem zarejestrowana na forum od listopada 2008, od tego czasu nie ma możliwości wysyłania postów z telefonów komórkowych. Jest to na tyle niewygodne, gdyż często korzystam z internetu właśnie poprzez telefon komórkowy.
    Dodam, że jesteście jak na razie jedynym forum z którego korzystam, a które nie jest przystosowane do telefonów komórkowych. Na dodatek na BB zaglądam najczęściej.

Problem polega na tym - że pole wpisu postów jest nieaktywne - nie reaguje zupełnie. Ciekawe jest jeszcze to że pole tytułowe jest aktywne, ale żeby wpisać odpowiedź czy nowego posta - już powstaje problem...

Bardzo bym była wdzięczna gdyby w końcu pojawiła się możliwość wysyłania postów z telefonów...
    Pozdrawiam :)

2. Dee_

Dee_ Mamusia Poli <3

Podbjam. Forum na androida jest bardzo malo czytelne wiec chcialabym korzystacz forum przez przegladarke w telefonie. Wszystko dziala fajnie procz funkcji opdpowiadania na posty. Okno odpowoedzi sie otwiera lecz nie ma mozliwosci pisania... korzystam z Opera Mini. Pozdrawiam.

3. reklama
  4. Violett

Violett Fanka BB :)

Ja tez mam ten probel, forum mi sie ladnie otwiera ale w miejscu wpisania tekstu jest szare tlo z biala luka ale nie da sie nic napisac,probowalam w paru przegladarkach ale w kazdej jest ten sam problem

5. Tygrysek1985

Tygrysek1985 Fanka BB :)

popieram, mi kiedys przez jakies dwa miesiace dzialalo w opera mini, ale nie w pelnej wersji forum, teraz ta niepelna wersja minie dziala, natomiast we wszytskich pozostalych przegladarkach nie idzie pisac

6. magdabb

magdabb Fanka BB :)

A ja mam problem z aplikacja do iphona. Wchodze na forum, widze foldery a w pod folderach nie ma tego co powinno byc:/ np wchodze na przyszle mamy--> i dalej zamiast luty, marzec itp to jest cos innego:((

7. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

wystarczy zaktualizować aplikację do nowej wersji w appstore... czy android maket i powinno byc ok.

8. janslu

janslu Administrator Członek załogi

Czy zaktualizowałaś do najnowszej wersji?

9. Tygrysek1985

Tygrysek1985 Fanka BB :)

ale co zaktualizować wersje forum?

10. reklama
  11. Ola_PM

Ola_PM Grudniowa Mama 2010

ja jestem na etapie rozszyfrowywania aplikacji na androida, ale z wielkim żalem stwierdzam, że brak mi dostępu do grup prywatnych :((

12. przemek55555

przemek55555 Początkująca w BB

Witam
    mi nie działa w androidzie .....wie ktoś jak to ogarnąć ?

Poleć forum