reklama

BB w telefonie...

MOUSEFISH

MamusiaNatalki
Miasto
UK
Rozwiązania
0
Moja prośba do moderatorów.
Jestem zarejestrowana na forum od listopada 2008, od tego czasu nie ma możliwości wysyłania postów z telefonów komórkowych. Jest to na tyle niewygodne, gdyż często korzystam z internetu właśnie poprzez telefon komórkowy.
Dodam, że jesteście jak na razie jedynym forum z którego korzystam, a które nie jest przystosowane do telefonów komórkowych. Na dodatek na BB zaglądam najczęściej.

Problem polega na tym - że pole wpisu postów jest nieaktywne - nie reaguje zupełnie. Ciekawe jest jeszcze to że pole tytułowe jest aktywne, ale żeby wpisać odpowiedź czy nowego posta - już powstaje problem...

Bardzo bym była wdzięczna gdyby w końcu pojawiła się możliwość wysyłania postów z telefonów...
Pozdrawiam :)

reklama

Dee_

Mamusia Poli <3
Miasto
Wola, Warszawa
Rozwiązania
0
Podbjam. Forum na androida jest bardzo malo czytelne wiec chcialabym korzystacz forum przez przegladarke w telefonie. Wszystko dziala fajnie procz funkcji opdpowiadania na posty. Okno odpowoedzi sie otwiera lecz nie ma mozliwosci pisania... korzystam z Opera Mini. Pozdrawiam.

Violett

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Ja tez mam ten probel, forum mi sie ladnie otwiera ale w miejscu wpisania tekstu jest szare tlo z biala luka ale nie da sie nic napisac,probowalam w paru przegladarkach ale w kazdej jest ten sam problem

Tygrysek1985

Rozwiązania
0
popieram, mi kiedys przez jakies dwa miesiace dzialalo w opera mini, ale nie w pelnej wersji forum, teraz ta niepelna wersja minie dziala, natomiast we wszytskich pozostalych przegladarkach nie idzie pisac

magdabb

Miasto
okolice Rzeszowa/ Francja
Rozwiązania
0
A ja mam problem z aplikacja do iphona. Wchodze na forum, widze foldery a w pod folderach nie ma tego co powinno byc:/ np wchodze na przyszle mamy--> i dalej zamiast luty, marzec itp to jest cos innego:((

Bestyja :P

Administrator
Rozwiązania
1
wystarczy zaktualizować aplikację do nowej wersji w appstore... czy android maket i powinno byc ok.

Ola_PM

Grudniowa Mama 2010
Miasto
podlasie
Rozwiązania
0
ja jestem na etapie rozszyfrowywania aplikacji na androida, ale z wielkim żalem stwierdzam, że brak mi dostępu do grup prywatnych :((

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi